Zatímco domácí postavili kompletní sestavu i s některými uzdravenými hráči (Bohunický, Pajič, Švihálek, Prokeš), hosté přivezli hodně mladičkou juniorku, která byla věkově spíše starším dorostem.
Od začátku zápasu se tak jednalo o hru kočky s myší. Jinak to vzhledem ke složení rakouského výběru ani být nemohlo. V první třetině se trefili Bohunický, Mikyska, Babka a Chovan.
Na začátku druhé třetiny korigoval Körner, ale pak už zase stříleli jen domácí. Kapitán Straka, dvakrát Žálčík i Vráblík. Kýženou desítku zaznamenal Pajič. Uzavřel tím gólový účet pohodového zápasu. V pondělí však už půjde do tuhého.

Branky a nahrávky: 8. Bohunický (Švihálek), 10. Mikyska (Suchánek, Nouza), 14. Babka (Žovinec), 19. Chovan (Pajič, Mucha), 24. Jos. Straka (Mucha, Chovan), 30. Žálčík (Rob, Vráblík), 32. Žálčík (Rob), 36. Vráblík, 42. Vráblík (Rob, Kříž), 52. Pajič (L. Květoň, Chovan) – 22. Körner. Vyloučení: 4:6, využití: 2:0. Rozhodčí: Pešina, St. Mertl – Jindra, Zíka. Diváci: 2200.
ČEZ Motor: Bláha (21. Spáčil) – Mucha, Zíb, Suchánek, Kolmann, Kříž, Vráblík, Bohunický, Žovinec – Chovan, Pajič, L. Květoň – Nouza, Jos. Straka, Mikyska – Žálčík, Rob, Babka – Kuchejda, Točík, Švihálek – Prokeš. Trenéři Bělohlav a Štrba.