V utkání byi Strakoničtí mírným favoritem, a tak trochu překvapil vývoj první třetiny, ve které se dostal Vimperk dvakrát do dvoubrankového vedení. Od druhé třetiny však již diktovali hru domácí, před druhou sirénou vyrovnali a o svém vítězství rozhodli v posledním dějství. Fanoušci obou táborů viděli deset branek, ale i dvacet vyloučených, což ale k takovému derby patří.

HC Strakonice – HC Vimperk 6:4 (1:3, 2:0, 3:1) Góly a nahrávky: 13. Dlouhý (J. Šuhaj, Křenek), 23. M. Hrubý (Dlouhý, Tintěra), 29. P. Šebesta (M. Hrubý, Tintěra), 44. Tintěra (Dlouhý), 47. P. Šebesta (J. Šuhaj, M. Hrubý), 50. P. Šebesta TS – 2. Šaršok (Schmidt, R. Suchánek ml.), 8. R. Suchánek ml. (Schmidt, R. Sitter), 17. Schmidt (R. Suchánek ml.), 49. R. Suchánek ml. (R. Sitter, Schmidt).
Rozhodčí: Trnka – Knor, Tuháček. Vyloučení: 8:12. Využití: 3:2. Diváků: 215.
Sestavy - HC Strakonice: Vastl – Cibuzar, D. Kovář, Tintěra, M. Hrubý, Topinka, Kopenec, od 21. navíc Vaněček – Jiřinec, Křenek, Menšík, J. Šuhaj, Dlouhý, P. Šebesta, J. Švec, A. Mikeš, Fríd. Trenéři Martin Všetečka, Martin Müller a Marek Podrabský. HC Vimperk: Hembera – Chval, J. Předota, Janásek, Jan Lang, Šaršok, L. Turek – Schmidt, R. Sitter, R. Suchánek ml., O. Kovář, B. Král, Fedor, Samohejl, P. Novotný, Holub. Trenéři Milan Řehoř a Rudolf Suchánek ml.

Ostatní sobotní výsledky: Samson ČB - Radomyšl 15:2, Božetice - Hluboká 1:13.