MHL.MHL.Zdroj: Deník/ RedakceNa čele tabulky je trojice horkých spolufavoritů, kteří zatím ještě neztratili ani bod. Díky své střelecké potenci vede soutěž obhájce prvenství HC Prachatice. Na záda mu dýchají celky HP Vimperk a HC Budilov. Naopak o své první body do tabulky budou usilovat celky HC Netolice, HC Zdíkov a Šumavští Vlci.

V poledne vyjedou na vimperský led k souboji celky HC Zdíkov a HC Prachatice. Favorit utkání je zde asi zřejmý, ale Zdíkovští určitě neprodají svou kůži lacino. Ve 14 hodin se proti sobě postaví Šumavští Vlci a Hockey Zálezly. Vlci si brousí na první body, a tak uvidíme, jak se zápas vyvine. Od 16 hodin je na programu duel HC Budilov - HC Netolice. Tabulkovým favoritem jsou hokejisté Budilova, ale Netoličtí mají letité zkušenosti ze soutěží na Strakonicku. Ve vimperské MHL se již rozkoukali a mohou potrápit všechny favority. Sobotní program uzavře od 18 hodin jistě zajímavý souboj Čkyně Golden Shovel - HP Vimperk. Další duel, ve kterém nemusí platit, že tabulkově lépe postavený celek vyhraje.

Podívejme se také na to, jak si vedou jednotliví hráči v kanadském bodování. V soutěži padá hodně branek, a tak i účty hráčů jsou bohaté.