Malá hokejová liga amatérů ve Vimpeku má za sebou neúplných pět kol. Neúplných proto, že to poslední, které se mělo hrát 3. prosince, odložily přívaly sněhu a s tím spojené problémy s elektrikou na vimperském zimním stadionu. Ze čtyř zápasů 5. kola se tak dohrály zatím jen duely HC Prachatice - HC Budilov (4:2) a HC Zdíkov - HC Šumavští Vlci. Tabulka má tak po neúplném 5. kole tuto podobu:

Den před Štědrým dnem uvidíme na vimperském zimním stadionu další čtyři zajímavé duely. Od 12.15 hodin je na progtamu duel HC Netolice - HC Zdíkov. Mírným favoritem budou netoličtí hokejisté, kteří již dokázali potrápit i největší favority. Na druhé straně je Zdíkov namlsán první výhrou v sezoně v minulém kole a rád by nějaký další bodík přidal.

Od 14.15 hodin se hraje duel HP Vimperk - HC Budilov. Vimperští ještě čekají na dohrávku 5. kola a klesli v tabulce na druhé místo. Budilov zůstal třetí a pokud nechce, aby se nůžky mezi vedoucí dvojicí a jejich týmem v tabulce rozevřely, potřebuje bodovat. Favoritem jsou však vimperští hráči.

Třetím duelem bude od 16.15 hodin soubj HC Prachatice - HC Šumavští Vlci. Podle posavení v tabulce jsou velkým favoritem Prachatičtí, soupeř však již v sezoně naznačil, že dokáže hrát dobrý hokej. Potvrdí lídr tabulky svou roli?

Na závěr programu je od 18.15 hodin na programu derby Hockey Zálezly - Čkyně Golden Shovels. Čkyňští mají svého soupeře v tabulce na dostřel a dá se čekat urputný boj. Utkání nemá tentokrát favorita.