Střelci Jindřichův Hradec - HC Vimperk 4:6 (2:1, 1:3, 1:2)

Branky: 6. Tržil (Šimek), 17. Egert (Košťál, Zayml), 26. Svoboda (Šimek, Popelka), 52. Tržil (Svoboda, Punda) – 6. Rolínek (Šafář), 25. Rolínek (Šafář, Vavřík), 28. Švarc, 33. Vavřík (Předota), 46. Rolínek (Holub, Šafář), 60. Turek (Předota). Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Rozhodčí: Poskočil – Velíšek, Mička.
Sestava Vimperka: M. Dvořák (D. Kůs) - L. Turek, M. Horejš, J. Předota, D. Drabeš - V. Boška, T. Koška, J. Paukner, M. Švarc, P. Novotný, J. Šafář, L. Holub, V. Korous, J. Vavřík, R. Rolínek, M. Časta, J. Sitter, R. Sitter.

Radek Rolínek se uvedl hned v šesté minutě první třetiny, když vstřelil svou první branku ve vimperském dresu. A to ještě nebylo jeho poslední slovo. Mužstvo Jindřichova Hradce, které oproti loňským ročníkům výrazně posílilo a má za sebou již čtyři výhry, jen potvrdilo svou formu a první třetinu jasně dominovalo a přehrávalo vimperský tým. Hosté mohou děkovat svému gólmanovi Marku Dvořákovi, že po první třetině odcházeli do kabin pouze s jednobrankovým mankem 1:2 z jejich pohledu. Vimperský trenér Ondřej Předota musel v kabině zvýšit hlas a hráčům důrazně domluvit, že je zapotřebí hlavně zlepšit hru v obranné třetině a bránění celého týmu. A jeho slova padla na "úrodnou půdu". Vimperští zlepšili hru ve svém obranném pásmu, vyrovnali hru i skóre a po dvou třetinách byl stav 4:3 pro Vimperk. V posledním dějství Vimperští odskočili dokonce o dva góly na 5:3, ale domácí v závěru snížili na 5:4.V závěrečném tlaku při hře bez brankaře již nedokázali skórovat, naopak Vimperští pečetili vítězství gólem Lukáše Turka na 6:4.

V sobotu 11. listopadu hostí Vimperští tým Lokomotivy Veselí nad Lužnicí, které zle zatápělo lídrovi tabulky Milevsku. Zápas začíná netradičně již od 15:30 hodin. Doufáme, že hráči potvrdí zlepšenou formou kvalitu hry a dokáží vyhrát konečně i doma.

Ostatní výsledky 7. kola: Strakonice - Hluboká 1:5, Milevsko - Veselí 5:4, Soběslv - Božetice 11:2, Radomyšl - Český Krumlov 5:4.