Rytíři z Hluboké hrají letos v soutěži prim. Ač hráli všechny duely na ledech soupeřů, patří jim druhá příčka tabulky. Jistě tomu pomohly i posily ze zaniknuvšího Samsonu ČB, ale proč jich nevyužít, když jsou k dispozici. Naopak Vimperští zuby nehty bojují o účast v osmičce pro play off. Aktuálně jsou sedmí se dvěma body náskoku na devátý Český Krumlov.

První vzájemné utkání sezony na vimperském ledě skončilo výsledkem 0:4, když dala Hluboká všechny čtyři branky v první polovině utkání a druhá se tak trochu dohrávala z povinnosti. V odvetě jsou Hubočtí opět favoritem, i když je otázka, jak se na jejich výkonu odrazí fakt, že v minulém kole odkládali utkání se Soběslaví. Naopak Vimperk doma hostil Český Krumlov, ale nakonec bral jen bod, když soupeři podlehl v prodloužení 3:4.

„Hluboká v minulém kole odkládala se Soběslaví, ale věřím, že my už hrát budeme. Pak máme doma Strakonice a pro letošní kalendářní rok zakončíme program na ledě Radomyšle,“ doplnil k dalším zápasům vimperský trenér Ondřej Předota.

Ostatní zápasy 11. kola: Jindřichův Hradec - Milevsko (S, 18.15), Soběslav - Radomyšl, Božetice - Veselí nad Lužnicí a Český Krumlov - Strakonice (vše N, 17).

Aktuání tabulku KL najdete ZDE.