HC Vimperk - Veselí nd Lužnicí 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

Branky: 4:55 J. Sitter (V. Korous, M. Švarc), 24:47 J. Předota (M. Dvořák) - 12:07 J. Bárta (J. Benda, F. Bárta), 25:16 J. Marcilis (R. Benda), 33:14 D. Kovaříček (J. Bárta, F. Bárta). Vyloučení: 5:7. Využití přesilovek: 1:0. Rozhodčí: Ondřej - Mašek, Knor.
Sestava Vimperka: Dvořák – Turek, J. Předota, Holub, Horejš, Boška, Topinka – Švarc, Korous, J. Sitter, Vavřík, Šafář, Kašpar, Koška, Paukner, Novotný. Trenéři O. Předota a K. Drabeš.

Na ledě se odehrávala pořádná hokejová bitva. Domácí dvakrát vedli, ale nedokázali vedení udržet. Naopak soupeř ve druhé třetině skóre otočil. A jelikož oba gólmani chytali ve výborné formě, stav se ve třetím dějství neměnil. "Nejsme schopni podat po celé utkání stejný a koncentrovaný výkon," posteskl si trenér Ondřej Předota a dodal: "Druhá třetina nám vůbec nevyšla, jinak to bylo vyrovnané utkání. Soupeř byl nakonec šťastnější."

Ostatní výsledky 8. kola: Strakonice - Radomyšl 4:1, Jindřichův Hradec - Soběslav 1:4, Český Krumlov - Milevsko 4:10, Božetice - Hluboká 3:11.