Hosté hodně dramatický zápas nakonec zvládli a ani jednou v něm neprohrávali. V závěru první třetiny je dostal do vedení obránce Moravec, který prokázal důraz v předbrankovém prostoru.

Druhou branku přidal po změně stran po sólu Třetina, když mu asistoval kapitán Kotalík. Radost ale netrvala ani půl minuty, protože Chlouba bleskově snížil. Třetí dějství přineslo mimořádné drama. Mainer totiž ve 46. min. vyrovnal, ale tentokrát zase bleskově zareagoval Motor a Ferebauer nasměroval svůj tým znovu do vedení.

Ve 49. min. hráli hosté přesilovku pět na tři, ale místo aby dali uklidňující čtvrtý gól, bylo až neuvěřitelné, že ve dvojnásobné početní výhodě sami inkasovali vyrovnávací branku z hole Stehlík. Jenže deset minut před koncem Šachl dorazil střelu Melky a prakticky tak zajistil hostím tři body.

Kadaň to v samotném závěru zkusila bez brankáře, ale necelou minutu před koncem uzavřel skóre střelou do prázdné branky Ondřej.

Branky a nahrávky: 25. Chlouba (Charousek, Mainer), 46. Mainer (Rutta), 49. Stehlík (Chlouba) – 18. Moravec (Kuchejda), 25. Třetina (Kotalík), 47. Ferebauer, 50. Šachl (Melka, Vráblík), 60. Ondřej. Rozhodčí: Smitka – Belko, Rozlílek. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 1:0.

Motor: Halmoši – Novák, Moravec, Posmyk, Vráblík, Chmelíř, Kříž, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Třetina – Ferebauer, Melka, Bárta – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Mavrojanidis, Vaniš, E. Turek. Trenéři Bělohlav a Jágr.