HC Vimperk – HC David Servis Č.B.  2:6 (1:3, 0:2, 1:1)

Nástup domácích do úvodu zápasu se vydařil, když v 1. minutě otevřel skóre po Voldřichově přihrávce Slabý. Tento moment byl pro domácí slibný, ale bohužel střelecky na dlouhou dobu poslední. Postupně se do hry dostávali hosté, kteří už v 5. minutě vyrovnali zásluhou Hanzala na 1:1. Hosté ještě svou aktivní hrou stačili otočit dalšími dvěma brankami Roba do konce první třetiny na 1:3. Stojí za zmínku, že domácí bohužel nedokázali využít přesilovku 5 na 3, která měla trvání téměř minutu a půl.

Ve druhé třetině přišel nejspíše důležitý zlom, když domácí ve 33. minutě druhé třetiny inkasovali hned dvě branky. Tím tedy skončila druhá třetina vítězstvím hostí 2:0 , kde se už plně ukazovala síla a sehranost hostujícího týmu.

Do třetího dějství nastoupili domácí v pozměněné sestavě, kdy odstoupil Vávra a zraněný Pešl st., který utrpěl ve druhé třetině nečekaný náraz od hostujícího hráče s podezřením na zlomenou klíční kost. Do hry se tedy dostali  Sitter J., Gabauer M. a Plouhar. V poslední třetině zápasu už se hrálo stylem dohrát zápas bez větších problémů a dalších inkasovaných gólů. Bohužel ve 46. minutě budějovický Bombic naposledy dostal puk do vimperské branky.  V 56. minutě se po dlouhé pauze v zápase trefil domácí Lang po přihrávce Krále a pečetil konečný výsledek 2:6.

Utkání bylo odehráno poměrně slušně, pouze zranění domácího Pešla a trochu zbytečný a tvrdý zákrok Kouby v 59. minutě slušnost hry pokazily. Nyní v pátek zajíždí Vimperk do Soběslavi a hned v neděli přivítá doma celek HC Žirovnice. Pro vimperský hokejový tým je velice důležité v těchto dvou zápasech bodovat, a to z důvodu naděje play off. Děkujem opět všem věrným divákům za podporu a stále doufáme v lepší zítřky.

Sestava domácích: Podskalský ( Pixa ) – Paule, Slabý, Hail, Předota J., Voldřich, Ženíšek, Král, Lang, Předota O., Sitter R., Pešl ml.(Plouhar), Pešl st.(Sitter),Kouba, Horejš, Vávra (Gabauer).

1. Písek            6 0 0 0 1    49:18    18
2. Č. Krumlov        5 1 0 0 1    38:18    17
3. Veselí n. Luž.    5 0 0 0 2    35:16    15
4. Davis servis ČB    5 0 0 0 2    35:21    15
5. Strakonice        4 0 0 0 3    36:20    12
6. Tábor B        4 0 0 0 3    26:27    12
7. Hluboká        3 1 0 0 3    25:42    11
8. Soběslav        3 0 0 0 4    18:41       9