HC Kobra Praha - IHC Králové Písek 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Bříška (Šťastný, Ryzák), 42. Novák (Pelant, Zídek), 46. Bříška (Šťastný) - 2. Volf L. (Sýbek, Šuhaj), 31. Matějček (Bednařík, Najman). Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Pěkný.
Sestava IHC Písek: Kříž (Buchta) – Dvořák, Brož, Dudáček, Najman, F. Novák, Kouba, Turek – L. Volf, Bednařík, Novotný, Čížek, Matějček, Januška, J. Volf, Sýbek, Šuhaj.

Jedním slovem škoda. Písečtí hokejisté po předchozích nezdarech favorizovaného soka pořádně potrápili. Dvakrát v utkání vedli, po dvou třetinách sahali minimálně po bodu, ale nakonec odjížděli s prázdnou. Po dvou třetinách svítil na tabuli stav 1:2 a to navíc nebyl hostům uznán gól pro postavení hráče v brankovišti. Nakonec Pražané utkání zlomili v závěrečné třetině.

Písečtí Králové tak zůstávají dál na dně tabulky. Nebodoval ani jejich nejbližší tabulkový soupeř z Řítus a tak rozdíl zůstává dva body. V dalším kole Písek přivítá ve středu 24. listopadu od 18 hodin na svém ledě Havlíčkův Brod. Ten je aktuálně v tabulce pátý.