Tábor B – HC Vimperk 5:8 (2:4, 2:1, 1:3)

O víkendu se hrála dvě kola a Vimperk měl v tom prvním volno. Zato Tábor prohrál v Humpolci a soupeře ze Šumavy nutně potřebovali porazit.

Brankovou přestřelku však začali lépe Vimperští a již ve 2. minutě šli do vedení brankou Korouse. Domácí sice vyrovnali, ale v 10. minutě vrátil hostům vedení znovu Korous. Hned nato přidal třetí gól Novotný. Tábor snížil, v 19. minutě však přesně zamířil J. Sitter a hosté po prvním dějství vedli o dva góly.

Tříbrankový náskok získal svým druhým gólem Novotný, ale domácí se nehodlali vzdát a ještě ve druhé třetině snížili na rozdíl jediné branky.
Ránu Táborským zasadil hned v úvodu třetí třetiny Lang, a když dal v 54. minutě sedmý gól Vimperka Suchánek, bylo hotovo. Pak sice padlo ještě na obou stranách po jedné brance (tu Vimperka dal Korous), ale na vítězství hostů to již nic nezměnilo.

V posledních čtyřech kolech to pro Vimperské bude především boj o minimálně čtvrté místo. Jsou pátí se 37 body, stejně jako čtvrté Veselí. O bod méně mají Milevsko a Humpolec. Daleko to však není ani na třetí Krumlov, který má bodů 40. Nyní Vimperk hostí poslední béčko Pelhřimova, které nemá ani bod.