HC Vimperk – HC Český Krumlov 2:13 (0:4, 2:4, 0:5). Do utkání tedy vstupovali hosté jako favorité a svoji pozici dokonale potvrdili, když domácím nadělili celkem třináct branek. Není potřeba dále podrobněji rozebírat utkání, na které chtějí všichni co nejdříve zapomenout. Hosté byli lepší ve všech aspektech hry, zejména v bruslení a v přístupu k utkání. Svoji dominanci podtrhli také pěti brankami v přesilových hrách. Slova uznání zaslouží snad jen brankář Pixa, kterého spoluhráči ve většině případů nechali na holičkách.

Tímto bych se chtěl jako vedoucí mužstva a také jménem trenéra Pavla Předoty omluvit divákům a fanouškům za výkon v tomto utkání. Vážíme si vaší přízně a doufáme, že o ni nepřijdeme. Děkujeme.

V dalším kole zajíždějí vimperští hokejisté tuto sobotu do Veselí nad Lužnicí. Je třeba, aby se z utkání s Českým Krumlovem oklepali a pokusili se přivézt nějaký ten bodík.

Góly a nahrávky: 32. O. Předota (Hail), 38. Paule (R. Sitter) – 9. Vondřich (Malák), 12. Unger (Krcho), 16. Kadlec (R. Uhlíř, Gallistl), 18. Vondřich (R. Uhlíř), 28. Kadlec (Vondřich, R. Uhlíř), 29. R. Šulčík, 35. Krcho (M. Lukeš), 40. R. Šulčík, 44. Gallistl (Kadlec), 44. R. Šulčík (M. Lukeš), 46. Kadlec (R. Uhlíř, Vojta), 52. Klíma (Šimek), 55. R. Uhlíř. Rozhodčí: Urban – Vondráček, R. Sýkora. Vyloučení: 10:11, navíc Samohejl (Vimperk) 10 minut, J. Sitter (Vimperk) 5 minut + do konce, M. Lukeš (Č. Krumlov) 10 minut. Využití: 2:5. Oslabení: 0:1. Diváků: 300.

Sestavy – Vimperk: Pixa – Tupý, R. Sitter, O. Předota, J. Sitter, Vítovec, J. Předota – Samohejl (41. Fuka), M. Janda, Paule, Hail, Korous, Bojer, Krejsa, Jiří Lang, P. Novotný (30. Jan Bárta). Trenér Pavel Předota. Český Krumlov: Vojta – Čížek, Malovec, Malák, Gallistl, Šimek, Machálek – M. Lukeš (5. – 15. Svěchota), R. Šulčík, Krcho, Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, Klíma, Unger, Fučík, od 41. navíc Svěchota. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.

12. Strakonice 0 0 1 3 11:21 1

Ostatní výsledky 4. kola: Milevsko 2010 – Loko Veselí nad Lužnicí 8:5, SK Telč – HC Tábor B 5:4, Sokol Radomyšl – Hluboká nad Vltavou 2:5, Jiskra Humpolec – Spartak Soběslav 6:4, Slavoj Žirovnice – HC Strakonice 5:2.