„Prakticky od začátku ledna jsme každým dalším dnem stále více přestávali věřit, že se na led ještě podívám. Chtěli jsme tam dostat alespoň děti, ale v tuto chvíli je po sezoně i pro ně. Nyní se již led rozpustí,“ shrnul současnou situaci ve vimperském hokeji předseda místního HC Pavel Předota.

Vimperští hokejisté tak budou nyní mít dostatek času na přemýšlení, jak naložit s další sezonou. „Pozitivní zprávou je, že má nadále zájem pokračovat u mužstva trenér Milan Řehoř. Uvažujeme ještě o posílení realizačního týmu na postu asistenta trenéra. Zatím ale nemohu nahlas hovořit o případném jménu,“ uvedl Pavel Předota.

Tradičně se před novou sezonou i dost měnil kádr vimperského týmu mužů. Nyní je ještě brzy spekulovat nad tím, jak to bude tentokrát, ale možná velkých změn nedozná. „Jsme v kontaktu i se všemi hráči. Je to samozřejmě za současných podmínek trochu složité, ale máme příslib, že prakticky všichni chtějí ve vimperském týmu pokračovat, což nás velice těší,“ potvrdil předseda klubu.

Hokejisté již se dlouho nesešli a zákonitě jim chybí chemie kabiny a zdravá parta. „Všechno samozřejmě záleží na tom, jak se bude vyvíjet situace v České republice. Rádi bychom, hned jak to bude možné, sezvali všechny hráče a připravili pro ně suchou přípravu. Je třeba znovu začít utužovat partu, od ní se pak i odvíjejí výsledky,“ přeje si Pavel Předota a dodává: „Přišli jsme o sezonu, nedá se nic dělat. Doufejme, že se ta další již odehraje bez jakýchkoliv přestávek. Ale to je vše ještě hodně daleko.“