Hokejisté Vimperka dokázali bodovat ve čtvrtém zápase v řadě. Tentokrát si přivezli jeden bod z milevského ledu. Dvakrát vedli díky dvěma trefám Ladislava Pauleho, ale domácí ve třetí třetině vyrovnali, když dotlačili puk za brankovou čáru i s brankářem Podskalským. V prodloužení hraném tři proti třem pak domácí potrestali chybu hostí ve středním pásmu a získali druhý bod za vítězství 3:2 v prodloužení. Vimperští jsou aktuálně osmí s náskokem tří bodů na Jindřichův Hradec.

Posledním zápasem letošního kalendářního roku bude v neděli 17. prosince pro Vimperské domácí utkání proti Telči.

Fakta z utkání v Milevsku:

HC Milevsko – HC Vimperk 3:2 v prodloužení (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)
Góly a nahrávky: 20. Suchan, 54. J. Müller, 64. Radosta (T. Novotný) – 16. Paule (J. Hanzal), 24. Paule (Binder).

Sestava Vimperka: Podskalský (47. – 48. Robl) – Vítovec, Chaloupka, J. Sitter, J. Předota, R. Sitter, Jan Lang – Binder, J. Hanzal, Paule, Jiří Lang, R. Suchánek ml., Vl. Pešl st., Jan Bárta, Fleischman, P. Novotný. Trenér Pavel Předota.