Ve Čkyni bude vyrůstat Emička Juhásová, která se narodila v neděli  13. května čtyři minuty po půl druhé odpoledne ve strakonické porodnici. Vážila 2 750 gramů. Michaela Tvrdková a Pavel Juhás mají z prvorozené dcery velkou radost.

Ve Čkyni bude vyrůstat Emička Juhásová, která se narodila v neděli 13. května čtyři minuty po půl druhé odpoledne ve strakonické porodnici. Vážila 2 750 gramů. Michaela Tvrdková a Pavel Juhás mají z prvorozené dcery velkou radost.

Zdroj: Ivana Řandová

Malého brášku mají od středy 16. května dvanáctiletý Matěj Nikl a devítiletá Terezka Bartizalová. Adam Bartizal se narodil v prachatické porodnici hodinu po poledni a vážil 3,75 kilogramu. Rodiče Markéta Niklová a Miroslav Bartizal jsou z Prachatic.

Zdroj: Nikola Beranová

V neděli 13. května v 16 hodin 41 minut se ve strakonické porodnici narodil Vít Blahovec. Vážil 3 360 gramů. Vyrůstat bude s rodiči Lucií a Vojtěchem a starším bráškou Vojtíškem (1 rok) ve Zdíkovci.

Zdroj: Ivana Řandová

Ve strakonické porodnici se v úterý 15. května v 10 a 35 minut narodil Zdenek Kneifl. Vážil 4 040 gramů. Prvorozený syn bude s rodiči Miroslavou Kotroušovou a Zdeňkem Kneiflem vyrůstat v Prachaticích.

Zdroj: Ivana Řandová

Matěj Kubát se narodil v prachatické porodnici v neděli 13. května pět minut po páté hodině ráno. Vážil 2 970 gramů. Pro rodiče Denisu Tománkovou a Lukáše Kubáta z Prachatic je malý Matěj prvorozený.

Zdroj: Nikola Beranová

V pondělí 14. května v 10 hodin a 18 minut se v prachatické porodnici narodil Vít Vaněček. Vážil 3 880 gramů. Rodiče Blanka a Zdeněk jsou z Prachatic, kde se na malého brášku těší pětiletý Ondrášek.

Zdroj: Nikola Beranová

Šimon Kubát se narodil ve strakonické porodnici v úterý 15. května dvě minuty před tři čtvrtě na čtyři odpoledne. Vážil 2 830 gramů. Pro rodiče Adélu Novou a Václava Kubáta z Lenory je malý Šimon prvním dítětem.

Zdroj: Ivana Řandová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Připomenout si, jak pod rukama kovářů vznikají podkovy i různé umělecké předměty, mohli o víkendu návštěvníci Kovářský dnů na Buškově hamru.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník/ Martin Tröster