V písecké porodnici narozená Adina Trajerová bude vyrůstat v Kosmu u Šumavských Hoštic se sestřičkou Štěpánkou. Druhá dcera Miroslavy a Tomáše poprvé vykoukla na svět v pondělí 25. září ve 23.53 hodin. Vážila 3150 gramů a měřila 48 centimetrů.

Zdroj: Nikola Beranová

Skoro tříletá Emma Valentýna má od neděle 1. října malou sestřičku. Nella Timea Velková se narodila v prachatické porodnici v 16.17 hodin a vážila 3140 gramů. Rodiče Eva a Robert Velkovi žijí v Prachaticích.

Zdroj: Nikola Beranová

Ve strakonické porodnici se v úterý 12. září  sedm minut po šesté hodině v podvečer narodila Terezka Černá z Bohumilic. Vážila 3150 gramů. První fotografování s malou sestřičkou si nenechal ujít skoro osmiletý bráška Honzík.

Ve strakonické porodnici se v úterý 12. září sedm minut po šesté hodině v podvečer narodila Terezka Černá z Bohumilic. Vážila 3150 gramů. První fotografování s malou sestřičkou si nenechal ujít skoro osmiletý bráška Honzík.

Zdroj: Nikola Beranová

Z prvorozeného syna mají radost manželé Marie a Pavel Mandákovi ze Zdíkova. Pavel Mandák se narodil v prachatické porodnici ve středu 4. října ve 14 hodin a 20 minut. Vážil rovná tři kila.

Zdroj: Nikola Beranová

Deset minut před druhou hodinou ráno v neděli 1. října se v prachatické porodnici narodila Dita Sobotovičová. Vážila 3300 gramů. Pro rodiče Annu a Ondřeje z Prachatic je prvorozená.

Zdroj: Nikola Beranová

V sobotu 30. září přesně ve tři hodiny odpoledne se v prachatické porodnici narodila Viktorie Šindelářová. Vážila 3150 gramů. Spolu se čtyřletou sestřičkou Dominikou a rodiči Petrou Kršňákovou a Stanislavem Šindelářem bude vyrůstat ve Vitějovicích.

Zdroj: Nikola Beranová

Do Zbytin si rodiče Adéla Malinovská a Josef Krivko odvezou novorozeného syna. Narodil se v prachatické porodnici 30. září v 11:52 hodin, vážil 3450 gramů a dostal jméno Josef Krivko. Doma se něj těší sourozenci Marian (19), Aneta (12) a Kateřina (2).

Zdroj: Nikola Beranová

Magdaléna Holá je druhou dcerou rodičů Denisy Sonntagové a Lukáše Holého z Vodňan. Narodila se v prachatické porodnici v pondělí 2. října ve 12.32 hodin. Vážila 3840 gramů. Do se na malou sestřičku těší dvouletá Ema.

Zdroj: Nikola Beranová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Lucie Krauskopfová a fenka Kessy
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník/ Jiří Krauskopf