Husinec – Zbytiny 2:3 (1:1). Velmi překvapivý výsledek tohoto kola. Zbytinští dali domácím lekci z produktivity a z minima šancí vytěžili maximum. Husinečtí po dobrém vstupu do soutěže svými výkony nyní vůbec nepřesvědčují a čelo tabulky se jim začíná vzdalovat. I v tomto utkání si mysleli, že vítězství přijde samo proti houževnatému soupeři ze spodku tabulky, ale opak byl pravdou. Hosté hráli zodpovědně v obraně a vyráželi do rychlých brejků, z nichž byli po přestávce úspěšní. Domácí nastřelili sice tyč a snižovali až v nastaveném čase. ale více toho již nestihli. Branky: Wágner 2 (1x11) – V. Šnajdr 2, Zvonek. ČK: 0:1 (Žárovský).

Zdíkov – Svatá Maří 5:0 (1:0). Domácí sice měli od začátku více míč na kopačkách, ale roli favorita nemohli dlouho potvrdit brankově. Až ve 33. minutě otevřel skóre Vašíček. Když dal v úvodu druhé půle druhou branku domácí Zimmermann, bylo jasné, že body zůstanou ve Zdíkově. Tentýž hráč přidal v 67. minutě i třetí gól a závěr zápasu se již jen dohrával. Domácí dali ještě dva góly zásluhou Voldřicha a Vondráčka.

Šumavské Hoštice – Lhenice B 4:2 (2:0). V prvním poločase měli mírnou převahu domácí, ale dlouho se jim nedařilo překonat pozornou hostující obranu. Ve 40. minutě se střelou z 25 metrů pěkně trefil Miroslav Půbal a minutu poté pak ze skrumáže Petr Pahorecký. Začátek druhého poločasu patřil hostům. Více běhali a v 53. minutě dal kontaktní gól Pavel Pořádek. Domácí pak zpřesnili hru, začali si vytvářet šance a v 67. minutě se prosadil Zdeněk Mráz. V 82. min. dal čtvrtou branku domácích Jiří Hanzal a o vítězi bylo rozhodnuto. Hosté ještě korigovali Pavlem Prennerem st., který v 90. minutě proměnil přímý kop.

Horní Vltavice – Borová Lada 4:2 (1:2). Domácí měli sice problémy se sestavou, byla hodně kombinovaná, přesto dosáhli na výborný výsledek. Utkání se pro ně nevyvíjelo dobře, hosté otevřeli skóre již ve 3. minutě. Na to pak v 15. minutě domácí Krnák neproměnil penaltu. Domácí však bojovali dál a vyrovnali Biharim. Do šaten však šli s náskokem hosté, jejich penaltu proměnil Miko. Hned v úvodu druhé půle však bylo srovnáno, to se krásně z voleje trefil z hranice šestnáctky Bihari. Do vedení šli domácí v 57. minutě a zařídil to Frček. Tři body potvrdil Horní Vltavici v 78. minutě znovu Bihari. Závěr utkání patřil herně hostům, měli více šancí, útočili, ale stav se již nezměnil..

Dub – Nebahovy 2:1 (0:1). Oba celky uzavírají horní polovinu tabulky, jen hosté měli lepší skóre. V tomto utkání také začali lépe, měli po celý první poločas jednoznačnou převahu, ale na přestávku šli po brance M. Rosy jen s jednobrankovým náskokem. Po přestávce se obraz hry postupně měnil a domácím se podařilo po hodině hry vyrovnat Choďjušem. Potvrzení jejich vítězství pak potvrdil z přímého kopu Pravda, jeho rozehrávka ze čtyřiceti metrů prošla kolem všech hráčů a zapadla do branky. V závěru se hra přiostřila, hosté urputně bojovali o zisk alespoň jednoho bodu, ale nepodařilo se. Branku sice dali, ale z ofsajdu, takže nemohla platit.

Volary – Vitějovice 2:2 (2:0). Před sezonou to vypadalo, že souboje těchto soupeřů budou o postavení v popředí tabulky. Realita je však taková, že oba týmy bojují ve spodní polovině startovního pole. Domácí začali přímo skvěle a hned na začátku zápasu je dostal do vedení Lacina. To soupeře zaskočilo a těžko se dostával do tempa. Volarští dokonce po půlhodině hry přidali druhý gól a vypadalo to, že by si mohli dojít pro vítězství. Ve druhém poločase se však začala hra postupně otáčet a dvacet minut před koncem dal kontaktní branku Vlček. v 80. minutě dokonce srovnal Kunc a oba týmy si rozdělily po bodu, rozhodující branku se již nikomu nepodařilo vstřelit.

1. Zdíkov 9 0 1 51:10 27
2. Lhenice B 7 0 3 36:18 21
3. Šumavské Hoštice 6 2 2 31:26 20
4. Husinec 5 1 4 28:19 16
5. Dub 5 1 4 23:21 16
6. Nebahovy 4 1 5 37:21 13
7. Vitějovice 3 3 4 20:23 12
8. Borová Lada 3 2 5 22:24 11