Zdíkov – Borová Lada 2:1 (1:1). Zajímavé derby se slušnou diváckou kulisou. Domácí procházejí soutěží bez ztráty kytičky, hosté po doplnění kádru hrají v této sezoně také dobře, takže se bylo nač dívat. Na obou stranách kralovali brankáři, ale domácí se přeci jenom prosadili již v 10. minutě po střele Voldřicha. Další gól však v prvním poločase již nepřidali a v jeho závěru se podařilo hostům vyrovnat, když nařízenou penaltu proměnil Jan Miko. Druhý poločas byl tedy bojem o rozhodující branku. Z té se nakonec radovali čtvrt hodiny před koncem utkání domácí po přesné trefě Peška. Na čele tabulky tak mají již náskok šesti bodů a pokud uspějí i příští kolo na lhenickém béčku, měli by cestu do I.B třídy asi hodně otevřenou.

Dub – Lhenice B 2:1 (1:0). Lhenické béčko tentokrát hrálo souběžně s prvním týmem, a tak nemohlo nasadit některé tradiční pendly. Z utkání se tak rázem stala naprosto otevřená a vyrovnaná partie. Domácí opět spoléhali na dlouhé míče za obranu soupeře a ve 22. minutě šli Bartůňkem do vedení. To jim vydrželo až do přestávky. S nástupem do druhého poločasu však dostali hosté výhodu pokutového kopu, ten proměnil P. Prenner a začínalo se znovu. Zápletku rozhodli domácí čtvrt hodiny před koncem po přesné trefě Friše.

Husinec – Vitějovice 3:4 (1:3). V pohledném utkání se sice Husinečtí brzy ujali vedení, ale hosté udělili domácím lekci z produktivity a ještě do přestávky stav třemi brankami otočili. Maryška hned po poločase snížil na rozdíl jediného gólu a přítomní diváci čekali obrat skóre na druhé straně. Převaha domácích ale k vyrovnávací brance nevedla a naopak Vitějovičtí deset minut před koncem své vedení pojistili brankou z pokutového kopu střelcem dne R. Doubkem. V nastaveném čase již domácí výsledek opět Maryškou jen korigovali a na víc jim již nezbýval čas.

Šumavské Hoštice – Horní Vltavice 1:1 (0:0). Obě mužstva měla problémy se sestavami. Domácí doplňovali na poslední chvíli a v průběhu utkání. Hosté řešili i neoprávněným startem, na který domácí upozornili rozhodčího po utkání. Úroveň utkání byla podprůměrná. Hosté se dostávali na domácí polovinu jen sporadicky, zdržovali, faulovali a řečnili. Na začátku druhého poločasu se dostali do šestnáctky domácích a byl z toho pokutový kop, který proměnil Krnák. Domácí pak tlačili, ale nedokázali proměnit ani vyložené šance. Až v 87. minutě skóroval ze skrumáže M. Mráz. Hostům byl po druhé žluté kartě vyloučen J. Szabo. 

Zbytiny – Nebahovy 1:7 (1:3). Ve Zbytinách se moc nevyhrává, před sezonou domácí navíc posílili o několik mladých fotbalistů z Volar, ale Nebahovští tentokrát sehráli zápas naprosto excelentně. Po brankách Valoucha a Petra Rosy šli do dvoubrankového vedení. Domácí sice Šnajdrem snížili, ale těsně před odchodem do kabin na přestávku přidal třetí gól hostů znovu P. Rosa. Když pak s nástupem do druhého poločasu přidal čtvrtou branku Nebahov Mráz, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Přesně po hodině hry to bylo dokonce již 1:5, když dal branku Starý. Hosté si pak již závěr zápasu v klidu užívali a nakonec přidali ještě zásluhou M. Jakeše další dvě branky. Před utkáním by takový divoký výsledek asi nikdo ani v nejmenším nečekal. 

Volary – Svatá Maří 3:0 (0:0). Vypadá to, že se Volarští postupem sezony dávají dohromady. Proti Svaté Maří se začali domácí trefovat až po přestávce. Postupně to byli Iliev, Hybner a Kučera. Hosté nedokázali žádnou ze svých příležitostí proměnit, a tak si nesáhli ani na bod. Oba celky dohrávaly o deseti, domácím byl vyloučen Hybner, hostům D. Chvál. 

1. Zdíkov 8 0 0 45:7 24
2. Lhenice B 6 0 2 31:13 18
3. Šumavské Hoštice 4 2 2 21:21 14
4. Husinec 4 1 3 21:14 13
5. Borová Lada 3 2 3 17:14 11
6. Nebahovy 3 1 4 29:17 10
7. Dub 3 1 4 17:17 10
8. Vitějovice 3 1 4 17:20 10
9. Svatá Maří 3 1 4 15:18 10
10. Volary 3 0 5 12:35 9
11. Zbytiny 2 0 6 15:32 6
12. Horní Vltavice 1 1 6 5:37 4