STK
Výsledky utkání hraných o velikonočních svátcích v obou skupinách okresního přeboru mužů a okresního přeboru žáků byly schváleny. Chybí zápisy zápasů OP starších přípravek Svatá Maří – Čkyně a Vitějovice – Vacov. Pokud se soupeři dohodli na jiných termínech, nechť to obratem sdělí na STK, pokud byla utkání sehrána, je třeba obratem zaslat zápisy o utkání.
Změny termínů – OP muži skupina o postup: Vacov B – Volary se hraje v neděli 15. dubna od 17 hodin. Vacov B – Lhenice B/Ktiš se hraje v neděli 29. dubna od 17 hodin. OP starší přípravky: Lažiště hlásí domácí utkání se Svatou Maří 14. dubna, se Zdíkovem 29. dubna, s Vlachovo březím 12. května, se Čkyní 26. května a s Vitějovicemi 17. června vždy od 10 hodin. OP mladší přípravky: Vimperk A – Vimperk B (17), Vimperk A – Čkyně (17.50), Vimperk B – Čkyně (18.40) se hraje ve středu 18. dubna.
Různé: STK schválila konečné tabulky základních skupin OP mužů a průběžné tabulky ve skupinách o postup a umístění, ve kterých jsou již započteny výsledky zápasů ze základních skupin.

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
Udělené karty: V okresním přeboru mužů bylo uděleno dohromady v obou skupinách 16 žlutých a 1 červená karta, v OP žáků 1 žlutá karta.
Tresty: Josef Sura (Ktiš) jeden týden do 18. dubna.
Žádosti: Tomáš Gaier (Šumavské Hoštice) – žádosti se vyhovuje a trest se mění na jeden týden s podmínkou do 20. června 2012.