Z boje o postup definitivně vypadl celek Husince, který tentokrát prohrál ve Zdíkově. Vedoucí celky Záblatí a Vitějovic bodovaly a o postupujícím se rozhodne mezi touto dvojicí. Na třetí Husinec se již po víkendu dotahují Nebahovští.

Záblatí – Volary B 12:0 (8:0). Domácí měli úlohu hodně snadnou. Jednak hrál první s posledním a navíc hosté přijeli k utkání pouze v osmi hráčích. Navíc se jim v prvním poločase vyfauloval Neumann a musel předčasně pod sprchy. Záblatští tak v tréninkovém tempu navyšovali svůj náskok, až se zastavili na tuctu branek. Ke cti hostů je třeba říci, že i v sedmi dohráli utkání do konce. Branky: M. Kolafa 4, J. Klabouch 3, P. Halounek 2, D. Lachkovič, A. Černý a T. Had.

Lhenice B / Ktiš – Vitějovice 1:4 (1:2). Každá série jednou končí a skončila i ta Lhenická. Po třech jarních výhrách přišla první porážka. V zajímavém utkání šli do vedení ve 26. minutě hosté zásluhou J. Doubka, ale domácí rychle srovnali, když se trefil Šíma. Deset minut před přestávkou však vrátil hostům vedení Ludačka. Výsledek byl dlouho zcela otevřený, ještě pět minut před koncem utkání platilo 1:2. Pak však přidali hosté Ludačkou a J. Doubkem další dvě přesné trefy a body se stěhují do Vitějovic.

Zdíkov – Husinec 3:1 (3:0). V prvním poločase se hrál kvalitní fotbal, obě mužstva se snažila hrát ofenzivně, Zdíkov ale odpovědně bránil a navíc se mu dařily kombinační rychlé průniky, z nichž dvakrát skóroval, třetí gól padl po zkušeně zahraném trestném kopu. Husinec po přestávce nic nevzdával a nátlakovou hrou se snažil výsledek zvrátit, hra ale již díky únavě a střídání méně zkušenými hráči na obou stranách postupně upadala a hosté stačili pouze korigovat výsledek gólem z trestného kopu. Zdíkov měl ještě jeden nebezpečný brejk, pak už se spíše v poklidu dohrávalo. Branky: Kluibr, V. Švarc a Šebánek – Wágner.

Borová Lada – Nebahovy 0:2 (0:1). I přes domácí porážku v minulém kole se Zbytinami přijeli Nebahovští na Borovku v roli mírného favorita. V bojovném utkání se také ujali J. Mrázem pět minut před odchodem na přestávku vedení. Boj o bodíky pokračoval i ve druhém poločase a rozhodnutí přišlo čtvrt hodiny před koncem zápasu, když přidal druhou branku hostů Valouch. V poslední pětiminutovce se domácím dostalo výhody přesilovky po vyloučení V. Rosy, ale to již na výsledku nic nezměnilo.

Šumavské Hoštice – Volary A 2:2 (1:1). Vyrovnané utkání. Hosté se ujali vedení ve 12. min. po střele Michala Sedláka z 20 metrů. V 19. min. domácí vyrovnali po rohovém kopu a trefil se Topka hlavou. Ve druhém poločase byl obraz hry podobný. Obě mužstva měla několik šancí. V 73. min. poslal domácí do vedení Z. Mráz. Hosté srovnali v následující minutě Podrackým.

Horní Vltavice – Svatá Maří 2:1 (0:1). Nebyly to snadné tři body, domácí se na ně pořádně nadřeli. Hosté mají velice dobrý tým a i proto šli o přestávce do kabiny se zaslouženým vedením po brance Sýse. Domácí mají naopak dlouhodobě problémy se sestavou, stále chybí několik hráčů, většinou z nezaviněných důvodů. Domácí často sahají do řad veteránů, kteří již kopačky odložili. Horní Vltavice po změně stran zvýšila úsilí a stav na 1:1 srovnal Dolník. Na závěrečnou dvacetiminutovku nastoupil právě jeden z veteránů Frček a po pěti minutách rozhodl o vítězství svého týmu.

Zbytiny – Dub 0:0. Souboj ze spodní poloviny tabulky příliš krásy nepobral. V upracovaném zápase plném osobních soubojů se nakonec soupeři rozešli smírně a v tabulce zůstávají na svých místech.

1. Záblatí 15 1 1 96:11 43
2. Vitějovice 13 1 3 76:20 40
3. Husinec 11 1 5 54:22 34
4. Nebahovy 10 2 5 43:20 32
5. Lhenice B / Ktiš 9 2 6 48:35 29
6. Zdíkov 9 2 6 38:34 29
7. Volary A 8 1 8 46:46 25
8. Svatá Maří 7 3 7 47:42 24