Záblatí – Nebahovy 2:1 (0:0). Domácí byli jasným favoritem, ale strašit je mohly výsledky z minulé sezony, kdy Záblatští ztratili s tímto soupeřem pět bodů. Od začátku utkání měli domácí velkou převahu a soupeř se dostával před šestnáctku Záblatských jen sporadicky. V záběru poločasu dali domácí gól, který však nebyl pro ofsajd uznán. Radovali se tedy až s nástupem do druhé půle, kdy se trefil Jakub Klabouch. I nadále domácí tlačili, ale po hodině hry přišla chyba a hostující Václav Rossa vyrovnal. Záblatští marně dobývali soupeřovu branku, až těsně před koncem utkání přišla penalta. K té se postavil Miroslav Kolafy a zajistil domácí tři body.

Horní Vltavice – Volary A 2:5 (2:3). Domácí mívají často problémy se sestavou a tentokrát museli dokonce sáhnout do bývalé staré gardy. Krásný věkový průměr mužstva kazil jen mladík Hödl. První poločas byl velmi vyrovnaný. Hosté sice šli brzy do vedení, ale domácí rychle otočili stav Krnákem a M. Szabem z penalty. Pak se dvakrát prosadil hostující Podracký a Volarští šli do kabiny s jednobrankovým náskokem. Po změně stran domácím postupně docházely síly a nadto dohrávali o deseti, když po hodně přísné druhé žluté kartě musel předčasně do sprch Hödl. Vítězství hostů pojistili Wágner a Peter. Za předvedený výkon si domácí tak vysokou porážku nezasloužili.

Šumavské Hoštice – Vitějovice 1:1 (1:1). Po celé utkání měli hosté mírnou převahu, ale vypracované šance nedokázali dotáhnout do gólového závěru. Skóre otevřeli domácí M. Mrázem, jehož centrovaný míč na branku skončil nečekaně za zády brankáře v síti. Pět minut před přestávkou hosté srovnali stav Trojanem. V 77. minutě uviděl hostující brankář Fučík červenou kartu za faul mimo pokutové území. Přímý kop kopal Půbal, vyražený míč dopravil do sítě, ale pro údajný ofsajd nebyl druhý gól domácích uznán.

Borová Lada – Dub 1:2 (0:0). Hosté nastoupili pouze v deseti hráčích, a tak měl být zápas jasnou záležitostí domácích. Nestalo se tak a body putují do Dubu. Skóre otevřel v 57. minutě domácí Krnák, ale v 71. minutě vyrovnal Soumar a chvíli nato dal vítězný gól hostů Uher. V závěru utkání se ještě červenalo, když museli pod sprchy domácí Zbořil a hostující Pravda.

Zdíkov – Svatá Maří 1:0 (0:0). Vyrovnané utkání rozhodl až v 58. minutě domácí Roman Šebánek. Domácí tak slaví první vítězství v sezoně a posun v tabulce.

Zbytiny – Husinec 3:5 (1:1). Favorizovaní hosté to neměli vůbec jednoduché. Domácí zahráli velice dobře a byli blízko remíze. Ve druhém poločase jim začaly trochu docházet síly, ale když snížili na 3:4, bylo hostům horko. Ti dali rozhodující branku až v nastaveném čase. Branky: Vojtěch Šnajdr 2, Pavel Lebeda – Radim Kneifl 3, Miroslav Wágner a Karel Talafous.

Lhenice B / Ktiš – Volary B 10:0 (4:0). V poklidném a slušném utkání favorizovaní domácí jasně dominovali. Nakonec vyslyšeli volání diváků po desítce. Pro hosty je to prohra až příliš krutá. Branky: Michal Mahák 4, Jakub Beran 2, Jaroslav Mrkvička, Petr Šíma, Roman Iliev a Pavel Prenner st.

1. Záblatí 5 0 0 22:2 15
2. Vitějovice 4 1 0 23:2 13
3. Volary A 4 0 1 22:11 12
4. Husinec 4 0 1 21:9 12
5. Nebahovy 3 0 2 12:8 9
6. Dub 2 2 1 9:6 8
7. Svatá Maří 2 1 2 12:7 7
8. Lhenice B / Ktiš 2 0 3 15:11 6