Vimperk – Mirovice 3:2 (3:1). Hrál se zajímavý fotbal od obou mužstev se spoustou šancí na obou stranách. Šťastnější byli nakonec domácí po lepším prvním poločase. Hrálo se za velkého vedra a jak hostům, tak domácím chybělo několik lidí, ať už z pracovních povinností či dovolené, a tak dostali přednost i někteří hráči z juniorky. Na zkoušce se v domácím dresu objevil i T. Topka, který rozhodně nezahrál špatně a jedním gólem se podílel na celkové výhře. Další branky přidali O. Málek a J. Blahout.

Sestavy Vimperka – I. poločas: J. Formánek – L. Havlan, M. Sedláček, J. Psutka, J. Kurz – J. Blahout, P. Vondrášek, T. Topka, V. Pankratz – J. Čejka, O. Málek. II. poločas: P. Vagner – L. Havlan, M. Sedláček, J. Psutka, J. Kurz – J. Blahout, P. Vondrášek, J. Čech, V. Pankratz – J. Čejka (70.min M. Klimek), O. Málek.