V prvním utkání Vimperští narazili na SK Libiš a prvních pět minut se na hřišti jen rozkoukávali, což nebylo nic divného, když kluci museli vstávat v pět ráno. Rychle prohrávali 0:2. Poté vstřelil kontaktní branku Jarda Uhlík a kluci ucítili šanci na otočení zápasu. To se jim také povedlo, když nakonec v utkání zvítězili 4:2, kdy všechny čtyři branky dal Jarda Uhlík.

Ve druhém utkání nastoupili Vimperští proti silným FK Měcholupy, které v prvním zápase rozdrtily SK Slaný 7:0. Do utkání kluci vstoupili precizně a hned od úvodu utkání měli míč ve své moci a hrálo se především před brankou soupeře. Nakonec zvítězili 3:1, kdy se o branky postarali Jarda Uhlík (2x) a Matěj Stöhr.

Do třetího utkání hráči vstupovali s vědomím, že již jistě skupinu vyhráli, ale v utkání samozřejmě chtěli zvítězit. To se povedlo v poměru 5:1, kdy se o branky rozdělili Radek Juřík (2x), Matěj Stöhr (2x) a Jára Uhlík. V tomto utkání nastoupil David Uhlík, kterému budou v červnu tohoto roku teprve tři roky.  Při jeho prvním ostrém startu celá hala skandovala a tleskala. Určitě se se svým výkonem na hřišti neztratil.
V semifinále se Vimperští utkali s druhým týmem skupiny A, což byl domácí ABC Braník. Byl to dost silný soupeř. Od třetí minuty Vimperští prohrávali 1:0. Ale kluci si finále chtěli zahrát a soupeře po obdržené brance uzamkli před jeho pokutové území. Dvě minuty před koncem obešel tři protihráče kapitán týmu Jára Uhlík a střelou pod břevno vyrovnal na 1:1. Následovaly tedy pokutové kopy, kdy se do branky postavil Jára Uhlík. Dvakrát mu soupeř nedal šanci, ale na třetí pokus mu pomohla tyč a míč letěl ven. Za Šumavan se v penaltovém rozstřelu trefili postupně Matěj Stöhr, Radek Juřík a Jára Uhlík. Vimperk tak šel do finále.

Ve finále se kluci utkali s SK Černolice. Do zápasu vstoupili perfektně, kdy po autovém vhazování Radka Juříka si tělem odstavil protihráče Uhlík a postupoval sám na branku. Obráncům nezbylo nic jiného než ho faulovat a rozhodčí nařídil penaltu. K té se postavil sám faulovaný  a bylo to 1:0. SK Černolice ale brzy vyrovnaly. Blížil se konec zápasu, kdy si vimperský kapitán došel pro míč na vlastní polovinu. Prošel až před branku soupeře a přihrávkou přes celé brankové území  našel Matěje Stöhra, který do prázdné branky vstřelil vedoucí gól. V poslední minutě soupeř vyrovnal, takže o vítězi turnaje musely rozhodnout penalty. Matěj Stöhr dostal Vimperk do vedení a J. Uhlík střelu soupeře chytil. Radek Juřík se nemýlil, poslal míč k tyči a bylo to 2:0. I druhou penaltu J. Uhlík chytil a bylo hotovo, kluci se mohli radovat z celkového prvenství.

Střelcem turnaje se stal Jaroslav Uhlík. Nejlepším hráčem vimperského týmu Adam Kliment. Nejmladším hráčem turnaje byl vimperský David Uhlík.
Sestava Vimperka: Adam Sedláček – Radek Juřík, Adam Kliment, Jaroslav Uhlík, Matěj Stöhr, Jan Pek, Dominik Drabeš, David Drabeš, David Uhlík. Trenéři: Jaroslav Uhlík, Milan Sedláček, Karel Drabeš.

„Kluky musíme pochválit za přístup k turnaji a poděkovat rodičům za jejich podporu. Všichni kluci odehráli skvělé zápasy. Adam Sedláček se nebojácně postavil do branky a všem  nám ukázal, že na to má.  Někteří kluci mají zkušenosti z turnajů starších ročníků a tento turnaj ukázal, že je to pro dobro věci. Ostatní je skvěle doplnili a výsledkem nebylo jen první místo v turnaji, ale celkově skvělý dojem, což nám potvrdili trenéři ostatních týmů a diváci, kterých se také přišlo podívat hodně. Nejlepším hráčem našeho týmu byl po zásluze vyhlášen Adam Kliment, který společně s Radkem Juříkem řídil naši defenzivu. I kluci jako Dominik Drabeš s Honzou Pekem ukázali, že při jejich dalším dobrém přístupu k tréninku je v nich určitě také dobrý příslib  do budoucnosti. A k našim Davídkům Drabešovi a Uhlíkovi netřeba nic dodávat, hráli prostě skvěle,“ shodli se na hodnocení zajímavého turnaje všichni vimperští trenéři.

Jaroslav Uhlík