Malše Roudné - Šumavan Vimperk 8:0 (0:0). 51. Grigera Jiří, 69. Kadlec Viktor, 71. Vlk Martin, 73. Kadlec Viktor, 77. Vlk Martin, 81. Lebedenko Oleksandr, 82. Vlk Martin, 90. Kadlec Viktor.

Tak vysoký příděl si Vimperští nezasloužili. Odehráli proti favoritovi solidní poločas, ale ve druhém poločase si jeden z aspirantů postupu zajistil tři body. 

"V prvním poločase jsme drželi s domácími krok. Ti se snažili o svůj kombinační fotbal a v největších šancích podrželi své týmy brankaři, a proto se šlo do kabin za stavu 0:0. Bohužel jsme brzo na začátku druhého poločasu dostali první gól, který padl z metrového ofsajdu. Domácí se uklidnili a my se po druhém obdrženém gólu rozpadli jak domeček z karet. Výsledek 8:0 je bohužel velmi krutý. Tento zápas nám ukázal, že s takovými týmy jako je Roudné se prostě s jedním tréninkem hrát nedá…," shrnul utkání vimperský trenér Jiří Formánek a pokračovaL: "Našim fanouškům se můžeme za dnešek omluvit pouze ziskem tří bodů v dalším domácím zápase, kdy hostíme Netolice."


Načítám tabulku ...