Domácí sice zahájili aktivně a už v úvodní minutě si díky Šimákovi připsali i první střelecký pokus, ač nepřesný, jenže v 15. minutě po dlouhém Švengrově výkopu Štípka zastavil Štípka na hranici vápna Lima faulem a pískala se penaltu. A ty Pilík umí – 0:1.

A ještě v úvodní půlhodině bylo o postupujícím do pohárového osmifinále prakticky rozhodnuto. Ve 29. min. Pilík našel lehkým obloučkem Štípka, který rovnou ze vzduchu dal na 0:2. Pár vteřin nato si oba hráči role vyměnili a Příbram na jihu Čech vedla 0:3. Oba góly opět padly po chybách na levém kraji domácí obrany.

A to ještě krátce nato Barák sám před vybíhajícím Křížkem poslal balon lobem těsně vedle prázdné brány…

V nástupu do druhé půle se ale Jihočeši zvedli. V 52. min. po Šimákově zblokované ráně Švengra prostřelil Jurdík na 1:3 a čtyři minuty nato po zpětné Jurdíkově nahrávce Šimák krásně do šibenice dal na 2:3. Navíc Jurdík trefil břevno, ale předtím po Hálově chybě dal Končal na 2:4 a poté ještě Hnaníček pečetil na 2:5. !I tomuto gólu předcházela zbytečná ztráta míče na půli hřiště," posteskl si trenér František Cipro.

Dynamo ČB – Příbram 2:5 (0:3)

Branky: 52. Jurdík, 56. Šimák – 15. (pen.) a 30. Pilík, 29. Štípek, 56. Končala, 76. Hnaníček. ŽK: Lima, Funda, Hric – Štípek, Hadaščok. Diváci: 389. Rozhodčí: Pechanec – Pospíšil, Koval.

Dynamo: Křížek – Řezáč, Hric, Novák, Lima (36. Dvořák)– Pešek, Hála (70. Benát), Šimák, Funda – Jurdík, Linhart (46. Bálek).

Příbram: Švenger – Sus, Tregler, Dosoudil, Končal – Hnaníček, Krameš – Štípek, Pilík (77. Suchan), Barák (64. Mareš) – Rezek (80. Hadaščok).