Horní Vltavice – Zdíkov 0:9 (0:4). Hosté začali od první minuty energicky a utkání rozhodli již v první části, kdy se dvakrát trefil Zimmermann a po jednom gólu přidali Tesař a Šebánek. Po přestávce pokračovali ve výborném výkonu a přidali dalších pět branek – Pešek a Voldřich po dvou, jednu Tesař. Na desítku již nedosáhli, na druhé straně ani domácí nedokázali vstřelit čestný úspěch, soupeř jim k tomu prakticky ani nedal příležitost. Hodnocení domácích bylo stručné: „Byl to nejlepší tým, proti kterému jsme v této sezoně hráli.“

Lhenice B – Volary 10:2 (5:0). Hosté si nepřivezli ani jednoho náhradníka, a tak kvalitní domácí sestava neměla v zápase sebemenší problémy. Po čtvrthodině již lhenická záloha vedla po brankách Lukšovského a Burdy 2:0 a do poločasu přidala dalších tři góly z kopaček Lukšovského, Lukače a Martina Sedláka. Ve druhé půli pokračovali domácí ve stejném trendu a vytáhli skóre až na 8:0 (Michal Sedlák, Růžička a Lukač). Až za tohoto stavu hosté korigovali Hybnerem, ale vzápětí přidal devátou branku domácích Bečvář. Volarští přidali Vairichem druhou branku, ale v samotném závěru zkompletoval svůj hattrick Lukšovský a dal desátou branku svého týmu.

Šumavské Hoštice – Husinec 2:1 (1:1). Úvod utkání patřil hostům, kteří měli územní převahu. Domácí hru postupně vyrovnali. Ve 21. min. hosté trefili břevno a ve 23. min. šli do vedení, když se z 25 metrů trefil k tyči Kůs. Domácí se pak snažili vyrovnat a ve 35. min. se z 20 metrů k tyči trefil Topka. Ve druhém poločase měla obě mužstva několik šancí. Šťastnější byli domácí, když deset minut před koncem prostřelil hostujícího brankáře Hrabák.

Borová Lada – Dub 4:0 (3:0). Hráči Borových Lad pokračovali v kvalitních výkonech této sezony a soupeři nedali moc šancí. Rozhodnuto bylo prakticky po prvním poločase. Skóre otevíral ve 27. minutě Bojer a pět minut po něm přidal druhý gól kanonýr Zbořil. Stejný hráč přidal do poločasu ještě třetí gól. Druhá půle se dohrávala v klidu, domácí si své vedení kontrolovali a v závěru utkání přidal jejich čtvrtý gól ještě Nahodil.

Nebahovy – Vitějovice 2:1 (1:0). V Nebahovech se hrál pěkný fotbal s mnoha šancemi a se šťastnějším koncem pro domácí. Hosté měli po celé utkání převahu, kterou však nedokázali výrazněji gólově vyjádřit. Domácím přálo štěstí a z jednoho brejku ke konci poločasu skóroval Jiří Mráz. Domácím se v průběhu první půle zranil brankář Jan Medřický, který před tím zlikvidoval nejméně dvě vyložené šance hostí. Jeho náhradník – synovec Radek Medřický – svého strýce napodobil a pustil za svá záda pouze průnik Václava Ludačky v závěru utkání. Když už se zdálo, že domácí zuby nehty udrží remízu, vystřelil na hostující branku Jiří Mráz, gólman pouze vyrazil před dobíhajícího Stanislava Sittera a ten se nemýlil. Tentokrát domácí opravdu vydřeli tři body a hosté odjeli s prázdnou.

Svatá Maří – Zbytiny 4:1 (1:0). Až do 75. minuty to bylo pořádné drama a vše směřovalo k nerozhodnému výsledku, ale závěr zvládli lépe domácí. Ti vedli již z úvodu utkání brankou Levanského a dlouho se pak nic ve skóre nedělo. Až v 71. minutě srovnal Lebeda a svým gólem dal impulz ke kanonádě. Domácí P. Sýsem rychle získali vedení zpět a v 76. minutě to bylo již 3:1, když se trefil znovu P. Sýs. Hosté již na zvrat ve skóre neměli, naopak si v 83. minutě dali ještě Zelenkou vlastence.

1. Zdíkov 7 0 0 43:6⋌21
2. Lhenice B 6 0 1 30:11⋌18
3. Husinec 4 1 2 18:10⋌13
4. Šumavské Hoštice 4 1 2 20:20 13
5. Borová Lada 3 2 2 16:12 11
6. Svatá Maří 3 1 3 15:15 10
7. Nebahovy 2 1 4 22:16 ⋌7
8. Dub 2 1 4 15:16⋌7