Nejvíce pozornosti směřovalo k souboji největších favoritů Clubu 111 a Strabagu, který vyhrál obhájce prvenství. Podívejme se na zápasy pohledem rozhodčích.

Moucha Team – 1. FC Chroboly 11:2 (6:2). Utkání bylo hráno velmi slušně. Chroboly se nevyrovnaly s hlubokým napadáním soupeře a ztrácely mnoho míčů na své polovině. Toho soupeř využil a i přes pár neproměněných šancí si došel v klidu pro vítězství. Ještě v 11. minutě byl stav vyrovnaný 1:1, ale pak se rozjel brankostroj domácích. Branky: Brzobohatý 6, Pešek 3, Mareš a Zimmermann – Moudrý a L. Valouch.

Sokol Lhenice – FC Norton 8:3 (3:1). Trochu se čekalo vyrovnanější utkání, ale Norton tentokrát zůstal za svým výkonem z předešlého víkendu. Je ale třeba pochválit domácí, kteří hráli výborně kombinačně a ve všem předčili svého soupeře. Pochvala sice patří také gólmanovi Nortonu Miklasovi, ale tři body patří zaslouženě Lhenickým. Branky: Růžička 3, Vostřez a Mrkvička 2 – Wagner, Novotný a Penzenstadler.

Club 111 – Strabag 4:2 (3:1). Početná divácká kulisa viděla utkání dvou týmů, které chtějí útočit na prvenství v soutěži. Bylo od začátku vyrovnané a hodně nervózní,což dokazuje hodně chyb a vyloučení domácího Pořádka ve 13. minutě. Strabag se dostal do vedení, ale obhájci loňského prvenství se podařilo utkání otočit a udržet si vedení až do konce. Branky: Janoušek, Lachkovič, Dvořák (brankář) a Štangret – Harvalík a Cais. Modrá karta: Pořádek (D). Červená karta: Pořádek.

Young Boys – Zbytiny 7:0 (2:0). První poločas byl vcelku vyrovnaný, šance se rodily na obou stranách, ale týmu domácích se dvě ze svých šancí podařilo proměnit v gól a poločas tak byl 2:0. Ve druhém poločase se projevila lepší kondice mladšího týmu Young Boys, jehož hráči si v klidu došli pro tři body. Branky: Boháč 3, Rauscher 2, Vojtíšek a Talafous.

1. Club 111 3 0 0 19:3 9
2. Sokol Lhenice 2 0 1 20:10 6
3. Moucha Team 2 0 1 17:8 6
4. Strabag 2 0 1 15:9 6
5. FC Norton 2 0 1 12:11 6
6. Young Boys 1 0 2 11:12 3
7. 1. FC Chroboly 0 0 3 6:26 0
8. Zbytiny 0 0 3 2:23 0