Šest kol před koncem sezony zvýšil Zdíkov svůj náskok na čele na devět bodů a pomalu se již může připravovat na I.B třídu.

Husinec – Zdíkov 2:2 (1:0). Na kvalitním trávníku a před hojnou návštěvou se čekal zápas nadprůměrné úrovně, což se také potvrdilo. Hosté v prvním poločase domácí celek přehrávali, ale ze svých šancí trefili jen tyč, nebo se nechali chytit do ofsajdových pastí domácí obrany. Paradoxně to byli ale domácí, kteří se do přestávky ujali vedení po rychlém brejku a pěkném zakončení Novotného. Po přestávce se hra obou mužstev zcela vyrovnala a byli to opět domácí, kteří přidali Ťápalem další branku. Zdálo se, že by body tentokrát mohly zůstat doma, ale Zdíkovští se nevzdali. V 65. min. nejlepší hráč hostí Pešek z trestného kopu nechytatelnou střelou snížil a o deset minut později vyrovnal. Ve zbývajícím čase se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu, a tak přibývaly i šance. Do poslední minuty byl výsledek otevřený a domácí tým podržel v závěru zápasu opět hlavně brankář Tolnaj. Diváci už ale žádnou branku neviděli, a tak se soupeři rozešli asi spravedlivou remízou.

Snad poslední jízda silničářů. Zima už končí.
Kalamita odklizena a zima z Prachaticka snad na trvalo odchází

Vitějovice – Lhenice B 4:2 (3:0). Lhenickému fotbalu se na jaře nedaří, áčko i béčko rozdávají body jak na běžícím pásu. Tentokrát si na béčko vyšláply Vitějovice a po jejich výborném prvním poločase bylo rozhodnuto. Fanoušci viděli solidní fotbal se spoustou branek a další neproměněné šance. Branky: Ludačka 2, Penzenstadler a Tremmel (11) – Sura a Starý (11).

Ostatní zápasy byly odloženy na náhradní termín 8. května: Zbytiny – Borová Lada (11), Nebahovy – Svatá Maří (14), Dub – Šumavské Hoštice (17), Volary – Horní Vltavice (17).