Ve skupině A se Lheničtí potřetí v řadě potkali se soupeřem z Českokrumlovska a získali první mistrovský bod sezony.
Vyšší Brod – Lhenice 4:4 (3:3). Po nevydařených dvou vstupních utkáních do nové mistrovské sezony uhráli Lheničtí konečně bod. Vstřelit čtyři branky venku je sice počin pozoruhodný, ale také čtyři inkasovat je zarážející. Již v 6. min. ohrozili domácí Boškovu branku, střela skončila nad břevnem, aby v 8. min. hosté odpověděli Pokorným stejným střeleckým pokusem. Cestu mezi tyče nenašla ani Motzova dělovka, ale ta v 19. min. z kopačky domácího Jirkala již ano a Vyšebrodští šli do vedení (1:0). Blízko vyrovnání byl Mrkvička. To, co se nepodařilo jemu, napravil po Pořádkově centru Beran, který hlavou srovnal na 1:1. Hned po rozehrání však šli domácí Markem znovu do vedení. A když ve 31. min. opakovaně Marek zamířil přesně, tentokráte z penalty za Beranův faul, utekli Vyšebrodští o dvě branky (3:1). Nepříznivý stav tentokráte Lhenické neposlal do kolen a do poločasové otáčky se jim podařilo náskok soupeře smazat. Ve 36. min. měl po Pořádkově průniku možnost snížit Mrkvička, právě tak, jako i Tůma z trestného kopu, když pálil těsně vedle tyče. Podařilo se jim to až ve 41. min. Tůmovou trefou po Pokorného kontru z následně centrovaného míče na hranici šestnáctky (3:2) a ve 43. min Pokorným, který gólovou možnost k vyrovnání nepromarnil (3:3). Hned v úvodu druhého poločasu strhli domácí vedení opět na svou stranu, a to při zaváhání lhenické obrany, třetí brankou Marka (4:3), který šel sám na gólmana Bošku. Poté gólové příležitosti vznikaly před oběma brankami. Ty největší měli  Vyšebrodští v 56. a 70. min., kdy v prvním případě stálo s hosty štěstí, ve druhém je podržel Boška. Naopak Lheničtí si nejvyloženější gólovku vytvořili v 62. min., když Mrkvička netrefil zcela odkrytou branku. V 77. min. se přeci jen dočkali vyrovnávací branky, jejímž autorem byl po centrované Pokorného nabídce Tůma. Plichta z gólově bohaté přestřelky spravedlivě odpovídá průběhu hry.

Ve skupině B poprvé naplno bodoval Husinec a připravil o neporazitelnost Stachy. První výhru slaví i ve Čkyni, když její hráči čtyřikrát skórovali v Záblatí. Bez bodu stále zůstává béčko Záblatí.
Záblatí – Čkyně 1:4 (1:2). Soupeři měli před zápasem po jednom bodu. Domácí nováček však na exkrajský tým ze Čkyně nestačil a mohl být po závěrečném hvizdu rád, že utkání neskončilo větším brankovým rozdílem. Již ve 2. minutě centroval z přímého kopu hostující kapitán Král, Kuneš však branku netrefil. V 5. minutě už se hosté radovali, Král byl dostatečně důrazný před Pakešem a dotlačil míč až do branky – 0:1. V 11. minutě dobře vypálil z 30 metrů Turek, Pakeš byl však připraven. O tři minuty později se opět radovali hosté, když po rohovém kopu našel Král Kuneše, ten placírkou chladnokrevně zavěsil – 0:2. Po pětadvaceti minutách přišla první šance domácích, Sarauer však nemířil přesně. O tři minuty později už byl domácí Sarauer přesnější, když dostal míč do běhu a tváří v tvář Holfelda přehodil – 1:2. Chvíli poté střílel z voleje dobře hrající Kuneš po centru těsně vedle. Ve 34. minutě Kuneš nádherně našel ve vápně Vondráška, který nepochopitelně v zakončení z metru selhal, když trefil padajícího brankáře. O tři minuty později si domácí opět mohli oddychnout, Robert Provod utekl všem a řítil se sám na bránu – nedal. V 58. minutě musel domácí Vincenec po druhé žluté kartě pod sprchy. V 66. minutě Fleischmann dostal skákavý balon, napálil jej ze 30 metrů a možná jeho životní střela zaplula od spojnice do branky – nádherný fotbalový okamžik – 1:3. V poslední desetiminutovce se urodily ještě čtyři šance. Nejprve hostující Chalupa z blízka selhal. V 84. minutě měli asi největší šanci domácí, střídající Halounek se řítil sám na Holfelda, ten mu zmenšil dobrým výběhem střelecký uhel a domácí hráče vychytal. O minutu později pálil Sarauer nad a to bylo od domácích vše. Poslední akce zápasu byla gólová, Král byl dostatečně důrazný na lajně, vybojoval pro sebe míč, prošel až do vápna a přehodil Pakeše – 1:4.
Husinec – Stachy 3:2 (1:1). Domácí byli před zápasem bez bodu, hosté naopak žádný neztratili a navíc nedostali ani gól. To však nemělo na utkání samotné žádný vliv. Husinečtí si byli vědomi, že již musejí zabrat, aby se jim nezačali soupeři vzdalovat. Bojovalo se o každý metr hrací plochy a nakonec se domácí fanoušci mohli opravdu radovat. O tři branky se podělili Kolář, Vazur a Vítkovský, za hosty stříleli góly zkušení harcovníci Pešl a Záleský.
Bělčice – Strunkovice 2:0 (1:0). Do Bělčic se tradičně pro body moc nejezdí, domácí jsou na svém hřišti hodně silní a budou chtít opět útočit na popředí tabulky B skupiny. Hosté tentokrát tahali za kratší konec a nepřivezli si ani bodík.
Osek B – Lažiště B 4:0 (1:0). Týden předtím se v Oseku setkala áčka obou klubů a hosté si odvezli tříbrankovou výhru. Tentokrát jim to domácí odvedli i s úroky. Lažišťská záloha se trápí především v koncovce a ve třech zápasech nedala ani gól. Domácí především ve druhém poločase na hřišti zcela kralovali a po zásluze brali všechny tři body