Stachy – Osek B 0:3 (0:1). Domácí na jaře nezískali ani bod a tentokrát přijel tým z čela tabulky, který se netají svými ambicemi. Když nepočítáme brankáře Chaluše, tak nejstarším jejich hráčem byl pětadvacetiletý Tomáš Hromek. Bylo jasné, že proti mladému a fyzicky velmi dobře připravenému soupeři to domácí nebudou mít vůbec jednoduché. Utkání začalo svižně na obou stranách, stopeři byli upozorněni na nebezpečného útočníka Hocha, ale právě on v 11. minutě nikým neatakován v pohodě zavěsil na 0:1. Pak se hra přelévala od vápna k vápnu a šance spolehlivě likvidovali oba brankáři. Do 2. poločasu domácí prostřídali, ale ke zvýšené aktivitě to moc nevedlo. Naopak hosté měli v zakončení více štěstí. V 53. minutě zahrával Linhart rohový kop a Beneš si srazil míč do vlastní branky – 0:2. Domácí se snažili, ale do kolen je srazila chyba brankáře Šebánka, který tak dlouho otálel se sebráním míče, až jej hbitý Hoch o něj obral a dovezl do prázdné brány – 0:3. Heidenreich pak vstřelil branku, ale rozhodčí ji pro ofsajd neuznal. Přestože Osečtí určitě nepředvedli svůj nejlepší fotbal, na mdlý výkon domácích to bohatě stačilo.

Bělčice – Lhenice 1:3 (1:2). Opatrná úvodní čtvrthodina nepřinesla vážnější ohrožení branky. Až 20. min. přinesla akutní nebezpečí pro lhenickou branku, když po rohovém kopu Tůma vykopával balon z brankové čáry. Ve 21. min. lhenický P. Prenner rozehrál trestný kop na J. Prennera, ten prodloužil k zadní tyči na Mrkvičku, který se střelecky nemýlil a poslal svůj tým do vedení – 0:1. Z dosažené branky se hosté radovali jen minutu, protože hned srovnal Páca na 1:1, i když, dle Lhenických, z problematického ofsajdu. Běžela 33. min. a pronikající Schön byl sražen, hosté tak získali další trestný kop, který opět proměnili v gól. Jeho exekutorem byl Beran, přesným zakončovatelem Iliev – 1:2. Již ve 35. min. mohli utéci o dvě branky po Schönově vybídnutí Berana, ten však v samostatném nájezdu nepřekonal Kočovského. Ve 41. min. domácí obraně utekl Schön, adresát jeho nahrávky Mrkvička měl ale vychýlenou mušku. Ve 42. min. Iliev vystihl hlavičkovanou malou domů, ale domácí obránce stačil v poslední chvíli míč vypíchnout do zámezí. Hned v počátku 2. poločasu vyzkoušel Iliev nepřesnou střelou pozornost soupeřova gólmana, aby v 55. min. na něho navázal Muška, který ho pořádně vystrašil lobovaným balónem snad od poloviny hřiště, co skončil těsně nad břevnem. V 59. min., po autovém vhazování, se zbavil protihráče Beran a vypálil neomylně (1:3)! Blízko kontaktního gólu byli domácí v 63. min. po rohovém kopu a pořádném závaru před Boškovou brankou, ale hosté nápor přežili. Naopak mohli Mrkvičkou navýšit vedení již na třígólové, avšak jeden z beků střelu zblokoval. Neujala se ani akce Ilieva s P. Prennerem. V 88 min. byl v brejku faulován Schön. Následovala standardka s centrem do šestnáctky, aby Iliev propadlým balónem z tohoto prostoru přepálil bělčickou svatyni. Týž hráč dal v individuálním ataku domácím „vale“, byl Ježkem nevybíravě zastaven a Bělčičtí šli do deseti. Hned poté balón z nařízeného trestného kopu zazvonil o tyč, aby ani následná dorážka se mezi tyče nevešla. Zápasu tak tím bylo odzvoněno a body putovaly do Lhenic.

Strunkovice – Sousedovice 1:1 (1:1). V domácí bráně nastoupil náhradní brankář Jan Váša, který zpočátku neměl příliš mnoho práce. Již v 6. minutě se skóre měnilo, když Kureš nezaváhal a skvěle vypracovanou příležitost zakončil úspěšnou střelou – 1:0. Hosté zvýšili nápor ve snaze o vyrovnání, avšak do žádné výraznější brankové příležitosti se nedostali. Až v poslední minutě prvního poločasu se Sousedovicím podařilo vyrovnat. Jinak spolehlivě chytající náhradní brankář podcenil lehký vysoký centr soupeře a míč skončil až v síti – 1:1. Ve druhém poločase bylo k vidění několik pěkných fotbalových momentů na obou stranách, žádný z nich se však již neujal. Otěže zápasu převzal po většinu času ve druhé půli domácí Blaník. Ten se také se dostal nejblíže k vítězné brance, avšak Kureš svou gólovku neproměnil. Zápas skončil spravedlivou remízou.

Lažiště B – Štěkeň 3:0 (1:0). Domácí jedou na vítězné vlně. Potřetí v řadě vyhráli a opět neinkasovali ani gól. Rázem se dostali mimo pásmo sestupu. Branky dávali Kučera, Kubeš a Pravda.

Vlachovo Březí – Poříčí 2:0 (0:0). Domácí konečně protrhli jarní smůlu a dokráčeli si pro všechny tři body. V prvním poločase byla jejich převaha ještě neplodná, góly přišly až po změně stran a dávali je Martínek a Kužvart. Hosté nakonec dohrávali v deseti, takže již na zvrat ve skóre neměli.

Čkyně – Volyně 2:1 (1:0). Domácí si hrají v klidném středu tabulky bez ambic na postup i bez obav ze sestupu. Do vedení šli brankou Pinkeho, ale soupeř ve druhém poločase srovnal. Vítězství domácím vystřelil v závěru utkání Král.