VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V sobotu na jihu Čech na druhou i třetí ligu

Vedle sobotní druholigové derniéry fotbalistů Táborska, kteří od 17 hodin hrají na Soukeníku se Sokolovem, bude pozornost jihočeských fanoušků upřena i do Písku, kde se domácí tým v sobotu už od 10.15 hodin střetne v boji o záchranu ve III. lize s Kladnem.

25.5.2012
SDÍLEJ:

Jindřich Rosůlek půjde do sobotní druholigové derniéry proti Sokolovu v S. Ústí s přáním dát ve druhé lize gól.Foto: Deník/ Jan Škrle

Je to důležitý zápas, protože Kladno na sestupové předposlední příčce má jen o dva body méně než Písek, který minule doma padl 2:3 s Letohradem a tím se v tabulce dostal do nebezpečného pásma. Cíl pro sobotní duel s Kladnem je tudíž jasný – tři body!

V divizi si Čížová duel s Bohemians B předehrála už v pátek a zbylé jihočeské týmy si to v neděli rozdají ve dvou derby: Táborsko B s Č. Krumlov od 10.15 hodin na Svépomoci, Milevsko se Strakonicemi od 17.00.

V I. lize dorostu zajíždí devatenáctka Dynama do Ostravy až v úterý.

Přinášíme program fotbalových soutěží v kraji na tento víkend (není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin).

Pátek

DIVIZE: Čížová – Bohemians B (17.30).

KP PŘÍPRAVKY: Dynamo ČB – J. Hradec (16 Složiště), Milevsko – N. Včelnice (ČB na Složišti), Dynamo ČB – N. Včelnice (18 Složiště), J. Hradec – Milevsko (19 Složiště).

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Sokolov (Soukeník).

III. LIGA: Písek – Kladno (10.15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Roudné – Čkyně, Sobě᠆slav – Třeboň, Rudolfov – Vodňany, Písek B – Táborsko B (13).

I. A TŘÍDA: Malšice – Hradiště, Želeč – Chýnov (13), Katovice – Vacov, Planá – Čimelice (10), Týn – N. Ves/Brloh, Sedlice – Osek, Ševětín – Zliv, Čt. Dvory – D. Voda (10.15), Bavorovice – Loko ČB (10), Olešník – Slavia ČB.

I. B TŘÍDA: Jankov B – Mladé, Netolice – Lhenice, H. Planá – Kam. Újezd, Chvalšiny – Frymburk, Větřní – Roudné B, Č. krumlov B – Velešín, Mirovice – Záblatí, Sousedovice – Blatná, Chelčice – Vimperk, Bělčice – Stachy, Poříčí – Strunkovice, Kestřany – Vl. Bře᠆zí, Zdíkov – Lažiště B, Božetice – Březnice, Chotoviny – M. Tábor, Sepekov – Albrechtice, Větrovy – Záhoří, Bechyně – Borotín, Ml. Vožice – Řepeč/Opařany (14), Srubec – T. Sviny, Ledenice – Kunžak, K. Řečice – Suchdol, Klikov – Třebětice, Chlum – D. Bukovsko, Slavonice – Borovany.

KP DOROSTU: Milevsko – Prachatice (10), Blatná – Rudolfov (9.30), Vodňany – Český Krumlov (10), Roudné – SKP ČB B (10), Břilice – Čt. Dvory (10), Strakonice – J. Hradec (13.30 Fezko).

I. A DOROSTU: Mladé – Suchdol (10), Hluboká – Kaplice (10), Netolice – Strunkovice (14.30), Vacov – Volyně (10), Sedlice – Vl. Březí (10), Čkyně – Kestřany (10), Jistebnice – S. Ústí (10), Bechyně – M. Tábor (10), Týn – N. Bystřice (10), Dačice – Kunžak (10).

KP ŽÁCI: Slavia ČB – Břilice (10), Táborsko B – Č. Krumlov (10 Kvapil.), T. Sviny – Roudné (9.30).

I. A ŽÁCI: Větřní – Hluboká (10), Hrdějovice – Dříteň (9), H. Stropnice – SKP ČB B (9.30.

KP PŘÍPRAVKY: SKP ČB – Č. Krumlov (10), Hradiště – T. Sviny (11 hř. SKP), SKP ČB – Hradiště (12), Č. Krumlov – Trh. Sviny (13 na SKP).

III. LIGA ŽENY: Kaplice – Horní Bříza (14).

KP ŽENY: Hradiště – Protivín, Mokré – Sokol JH (13).

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – Č. Krumlov (Svépomoc), Milevsko – Strakonice.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Prachatice – Kaplice (10.15), Lažiště – Jankov, J. Hradec – Dražice (Vajgar), Hluboká – Veselí.

I. A TŘÍDA: Protivín – S. Ústí (14), Hrdějovice – N. Bystřice, Dačice – Dříteň (15), Lišov – Křemže.

I. B TŘÍDA: Kaplice B – V. Brod, Bernartice – Branice, N. Včelnice – Lomnice (H. Žďár).

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Roudnice (14.30).

LIGA ML. DOROSTU: Písek – Ústí (14.15).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – Dynamo ČB (10).

LIGA ML. ŽÁCI: J. Hradec – Prachatice (10 Tyrš.).

KP DOROSTU: Soběslav – Slavia ČB (10), Táborsko B – Loko ČB (10 Soukeník).

I. A DOROSTU: Borek – T. Sviny (10), Zliv – N. Hrady (14), Větřní – H. Stropnice (10), Lomnice – Borovany (10), Lišov – Hrdějovice (13.30), Osek – Protivín (11.30), Katovice – Vimperk (14 S. Hoštice), Bělčice – Stachy (14), Hradiště – Veselí (10), Sepekov – Dříteň (10), Olešník – Ml. Vožice (14.30).

KP ŽÁCI: SKP ČB – Loko ČB (10), Milevsko – Blatná (13.30).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Břilice B (10), Rudolfov – Netolice (10), Vacov – Protivín (10), Volyně – Vodňany (10), Dražice – N. Včelnice (10), Kunžak – Chýnov (9.30), Dačice – Suchdol (9.30), S. Ústí – Chotoviny (10).

KP ŽENY: Lažiště – Borovany (10).

Autor: Bohumil Ortman

25.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z Milevska si vezou florbalisté pouze bod.
9

Odvety s nováčky florbalistům nevyšly

Krampus show v Kaplici.

Sobota je den, kdy stovky krampusů vtrhnou do Kaplice a s nimi tisíce diváků

Opustili nás

Prachaticko - V uplynulých dnech na Prachaticku zemřeli:

Ježíškova vnoučata plnila přání v prachatickém Domově Matky Vojtěchy

Prachatice /VIDEO/- Přáním paní Věry, klientky prachatického Domova Matky Vojtěchy, bylo zatančit si tanečním mistrem.

Čtrnáct baronů vzpomíná v knize

České Budějovice – Příběhy 14 Jihočechů, někdejších příslušníků Pomocných technických praporů, nabízí kniha Černí baroni od Černé věže.

Kam na Prachaticku nejen za kulturou?

Prachaticko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT