Půjde o střetnutí sousedů v tabulce, protože Znojmo je po středečním kole o dva body za šestým Dynamem na sedmé příčce. A podobně jako Dynamu se ani Znojmu na jaře příliš nedaří a naposledy svěřenci trenéra Leoše Kalvody podlehli ve středu doma Třinci 0:2.



Přinášíme víkendový program fotbalových soutěží na jihu Čech /pokud není uvedeno jinak, úředně od 17 hodin).

Sobota
III. LIGA: Čížová – Ústí nad Orl. (13:30).

DIVIZE: Č. Krumlov – Přeštice (10:30), So᠆běslav – Aritma, Roudné – Petřín Plzeň.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Teplice (13 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Osek – Třeboň (10), Rudolfov – J. Hradec (10:30), Dačice – Katovice, N. Včelnice – Táborsko B, Želeč – Protivín, Čimelice – Dražice.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Strakonice (10), Loko ČB – Vodňany (10:15), Slavia ČB – Sedlec, Větřní – Planá u ČB, Vacov – Blatná, Týn – Prachatice, Velešín – Vimperk,Čt. Dvory – Hrdějovice (10:15), Ševětín – Trh. Sviny (10:15), Veselí – Bernartice (16), Met. Tábor – Lom, Nemanice – Planá/L., D. Voda – Milevsko B.

I. B TŘÍDA: N. Ves u ČB – Ledenice (10:15), Zl. Koruna – Frymburk (13:30), Boršov – Klikov (13:30), K. Újezd – Kaplice, Cehnice – Strunkovice (13:30), Netolice – Chelčice (13:30), Lhenice – Volyně (15), Sousedovice – Čkyně, Semice – Kovářov (13:30), Kluky – Osek B (16), Kestřany – Božetice, Sedlice – Mirovice, Bělčice – Putim, Sepekov – Podolí, Slavonice – K. Řečice (13:30), Chotoviny – Ml. Vožice (13:30), Rat. Hory – Malšice, Lišov – Jistebnice, D. Bukovsko – Lomnice.

DIVIZE DOROSTU: Třeboň – Motorlet (10 Břilice), Písek B – Plzeň (10), Táborsko B – Dobříš (10:15 Viktoria).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – SKP ČB (10:15).

LIGA ML: ŽÁCI: Táborsko – Bohemians (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: M. Tábor – Vodňany/Dříteň (9), Slavia ČB – Čt. Dvory (10), Strakonice – Č. Krumlov (10 Fezko), SKP ČB – Roudné (10).

I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Č. Velenice (10 Velešín), Mladé – Rudolfov (10), Hluboká – Jankov (10), Malonty/D. Dvořiště – Suchdol (10 Malonty), Poříčí – Vitějovice /Netolice (10), Protivín – Vimperk (10), Jistebnice – Soběslav (10), Chotoviny – Dačice /Hobzí (10), Kunžak/Studená – J. Hradec (10: Kunžak).

KP ŽÁCI: Třeboň /D. Voda – Loko ČB (10 Třeboň).



I. A ŽÁCI: Slavonice/St. Město – Soběslav (10 Slavonice), N. Bystřice/Chlum – Lomnice /Ševětín (10 Chlum), Veselí – Dačice/ Třebětice (10), Vl. Březí – Strakonice B (10), Vodňany – Hradiště B (10).

III. LIGA ŽENY: Mokré – Příbram (14).

DIVIZE ŽENY: Protivín – Plzeň (13).

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Znojmo (Střelecký ostrov)

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Olešník, Milevsko – Sez. Ústí.

I. A TŘÍDA: Chýnov – J. Hradec B.

I. B TŘÍDA: N. Ves/Brloh – Loučovice, Suchdol – Olešnice, Roudné B – Chvalšiny, Lažiště – Dříteň (14), Vl. Březí – Stachy (15), Vacov B – Zdíkov, Chyšky – Hradiště (15), Řepeč/Opařany – Třeboň B (16 Řepeč), Nová Bystřice – Třebětice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Žižkov (10).

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Rakovník (10).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Slavia (10 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: Táborsko – Admira (10 Svépomoc).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Prachatice (15 Složiště).

KP DOROSTU: Lomnice – Milevsko (10), Loko ČB – Hradiště (10), T. Sviny – S. Úst (14).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Větřní/ Loučovice (10), Zliv/Olešník – Kaplice/V. Brod (10 Zliv), Zdíkov/Stachy – Mirotice (10 Zdíkov), Katovice/Dražejov – Čkyně/Š. Hoštice (10 Katovice), Vl. Březí – Volyně/Čestice (10:30), Větrovy – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Met. Tábor + Větrovy – Čt. Dvory/ Zliv (9:30 Viktoria), Roudné – Strakonice (9:30), Č. Krumlov – Hradiště (10), J. Hradec – Vimperk (10 Tyrš.), Milevsko – Blatná (13:30).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – D. Voda B/ Třeboň B (9:30 Strmilov), Kaplice – Suchdol/ Č. Velenice (10), Protivín/Záhoří – Písek B (10 Protivín), Týn – Netolice (10), Slavia ČB – Vacov (13:30).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Hrádek (13), S. Ústí – J. Hradec (14).

KP PŘÍPRAVKY: v S. Ústí (10 Soukeník, Písek, Loko ČB, Vodňany, Táborsko), v Třeboni (10, M. Tábor, Strakonice, Veselí, Třeboň), ve Vimperku (15:30, Č. Krumlov, Milevsko, Vimperk).



Pondělí
LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Plzeň (13 Složiště).

Úterý
I. A DOROSTU: Větrovy – Jistebnice.

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Borovany (13:30).

KP PŘÍPRAVKY: turnaj v Č. Budějovicích (14 na Složišti, Prachatice, J. Hradec, SKP ČB, Dynamo ČB).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: N. Hrady – Zliv, Srubec – D. Voda B, Borovany – Neplachov.

III. TŘÍDA: Ševětín B – Sedlec B (13:30), Chrášťany – Žabovřesky, Boršov B – Koloděje, Pištín – Týn B, T. Sviny B – Vrábče (ve Slavči), Včelná – Kamenná, N .Hodějovice – Mladé B, Mokré – Zborov.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – Jankov B (13 Temelín), H. Stropnice – Hluboká B, Hrdějovice B – Úsilné, Mladé – Římov.

III. TŘÍDA: Lipí – Dívčice (15), Borek – Loko B, K. Újezd B – Č.Dub B, Čt. Dvory B – Černý Dub A, Rudolfov B – Ledenice B.