Tři body brali v I.A třídě tentokrát jen fotbalisté Prachatic

Prachaticko /FOTOGALERIE/ – Fotbalová I.A třída již kráčí do svého závěru a týmy z Prachaticka si závěr sezony mohou užívat. Ne vždy to však vychází bodově.

29.5.2017

Vacovští fotbalisté hráli hodinu v oslabení a lídrovi tabulky z Dražic podlehli 1:4.Foto: Zdeněk Formánek

Prachatice – Vodňany 4:0 (2:0). Prachatičtí již zase hrají v pohodě a tentokrát to odnesl soupeř z Vodňan. „Bylo to takové malé derby, Vodňany jsou našim častým soupeřem. Řekli jsme si před zápasem, že se nemusíme svazovat bojem o určitá umístění, ale ani tak to v prvním poločase nebylo podle představ. I přesto se nám podařilo jít po trefách Tesaře do dvoubrankového vedení. Druhý poločas byl již lepší, hráli jsme to, co jsme chtěli a Kotrchem a Škopkem přidali další dva góly. Spokojenost, kluci jsou opět v pohodě a můžeme se těšit na příští utkání, kdy jedeme na vedoucí Dražice,“ komentoval utkání Lukáš Kubát, trenér Tatranu Prachatice.

Vacov – Dražice 1:4 (1:0). „Na zápas jsme se těšili. Chyběli nám sice čtyři hráči, ale ty se nám podařilo nahradit našimi mladíky. Ti odvedli dobrý kus práce, makali a bojovali. Dostali jsme se zásluhou Jardy Ketzera v první půli do vedení a soupeře prakticky pustili hned v úvodu do jedné šance, ze které trefil břevno. Vše ale ovlivnilo naprosto zbytečné vyloučení Gusty Bujoka. Proti takovému soupeři se nedá hrát šedesát minut v oslabení. Ve druhém poločase byl soupeř více na míči, přesto dal dva góly, kterým předcházely naše hodně velké chyby. Ale výhra hostů je naprosto zasloužená,“ hodnotil utkání Stanislav Klas, vedoucí týmu Vacova, a doplnil: „Rádi bychom v této sezoně udělali klubový rekord v této soutěži. Ten je čtyřicet bodů a nám k jeho překonání chybí čtyři body. Máme na to tři zápasy, tak uvidíme.“

Blatná – Vimperk 2:2 (0:1). Pro Vimperské má každý bod ze hřiště soupeře velkou cenu, což si všichni uvědomují. „Jsem moc rád, že jsme uhráli v Blatné bod. Domácí měli mladý a běhavý tým. V prvním poločase jsme odvedli dobrou práci a zaslouženě vedli. Druhou půli začali lépe Blatenští a podařilo se jim zápas otočit na 2:1 v jejich prospěch. Nakonec se nám podařilo v samotném závěru utkání vyrovnat. Bod z Blatné je určitě zasloužený,“ komentoval utkání Michal Uhlík, trenér Šumavanu Vimperk, a doplnil: „Poslední dva zápasy jsme odehráli dobře. Sice doma s Prachaticemi prohráli a nyní přivezli bod, ale hra byla dobrá. Navíc jsme znovu dali příležitost několika dorostencům. V dalším zápase hostíme zachraňující se Hradiště. Samozřejmě chceme doma vyhrát a pojistit si tak I.A třídu i pro další sezonu.“

Autor: Vladimír Klíma

29.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 500 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu obsluha strojů a zařízení pro zpracování plastů. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 24500 kč. Volných pracovních míst: 17. Poznámka: Obsluha strojů a zařízení na zpracování dílů z plastů, gumy a kovů, pro automobilový průmysl. Zaučení trvá 2-3 týdny,provádíme sami. Práce v stoje i v sedě, třísměnný provoz, noční směny, i občasné víkendové výroby. , Závodní stravování, příspěvky na dopravu do zaměstnání, letní a zimní oblečení a obuv, ubytovna pro zaměstnance.Motivační a věrnostní odměny. 5 týdnů dovolené., Kontaktní osoby: paní Jana Vlachová, tel. 388 402 922 , jana.vlachova@uniwellcz.cz.. Pracoviště: Uniwell cz s.r.o.-provozovna, 384 72 Zdíkov. Informace: Jana Vlachová, +420 388 402 922.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 15 000 Kč

Mechanici a opraváři motorových vozidel MECHANIK. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: , ˘ vyučení v oboru mechanik nebo příbuzný obor, ˘ spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ˘ čistý trestní rejstřík, ˘ praxe v autoservisu výhodou, Nabízíme:, ˘ jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí, ˘ zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, ˘ pracovní poměr na dobu neurčitou, ˘ jistotu vyplacení mzdy na výplatní pásku, pevný výplatní termín, ˘ příjemný pracovní kolektiv, ˘ platové ohodnocení dle zkušeností , prémie a diety při výjezdech do zahraničí , Kontakt, ˘ Vodňanská č.p. 533, 384 11 Netolice personální oddělení tel. 731 123 112, ˘ e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz. Pracoviště: Šindelář spedition s.r.o. - netolice, Vodňanská, č.p. 533, 384 11 Netolice. Informace: Pavla Fričová, +420 731 123 112.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč

Obsluha zařízení na zpracování kovů Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Příprava materiálu do výroby, montáž výrobků. Samostatnost, praxe výhodou není podmínkou, vhodné pro zdravé osoby, řidičský průkaz výhodou, ne podmínkou, Kontakt:, - Malkus Václav, tel.: 734 852 623, e-mail: smc-metal@seznam.cz. Pracoviště: Smc metal s.r.o. - provozovna, 383 01 Prachatice. Informace: Václav Malkus, +420 734 852 623.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 18 000 Kč

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce sociální pracovník/pracovnice. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky:, - vzdělání zaměřené na sociální práci, - komunikativní, empatický vztah k práci se seniory, - znalost práce na PC, - trestní bezúhonnost, Výhody:, - zaměstnanecké stravování, proplácení přesčasů, Kontakt:, - Kabrna Petr, tel.: 736 187 602, e-mail: p.kabrna@seznam.cz. Pracoviště: Senior haus vacov s.r.o., 384 86 Vacov. Informace: Petr Kabrna, +420 736 187 602.

Old Boys Tatran Prachatice.

Beton cup pro Old Boys Tatranu

Poprvé v historii tituly z mistrovství České republiky v paddleboardingu
7

-

Táborsko hraje v neděli doma s Vlašimí

Jižní Čechy - Šlágrem tohoto fotbalového víkendu v kraji bude nedělní utkání Táborska s Vlašimí ve II. lize (17). Přehled fotbalových utkání v kraji přinášíme.

Uspěje Dynamo v pátek i v Brně?

České Budějovice – Ve šlágru 5. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY čeká na fotbalisty Dynama ČB v pátek zřejmě zatím nejtěžší prověrka – od 18.30 v televizním šlágru hrají v Brně.