Lídr tabulky ze Svaté Maří získal všechny tři body i v Horní Vltavici a nadále vede tabulku. Náskok na druhý Dub se však zvýšil na šest bodů, když Dub nedokázal vyhrát na posledním béčku Volar. Přiblížilo se tak stašské béčko.

Stachy B – Husinec B 3:0 (0:0). Hostující A tým hrál souběžně s tímto zápasem, a proto domácí s pendly byli velkým favoritem. V prvním poločase však zahodili, co se dalo a až po poločase zápas rozhodli. Přesto měl zápas skončit daleko vyšším rozdílem.Branky: Vl. Voldřich, J. Kraml a V. Karlík. Rozhodoval Háša.

Horní Vltavice – Svatá Maří 1:3 (0:1). Ve svátečních vložených kolech je pro Hornovltavické problémem dát dohromady ideální sestavu, což platilo i tentokrát. Hosté byli od začátku utkání lepším týmem a již v 6. minutě šli do vedení brankou Skalického. Hosté byli i nadále lepší, ale na druhou branku se čekalo až do 64. minuty a vstřelil ji opět Skalický – 0:2. Když přidal o tři minuty později třetí branku hostů Košnař, bylo o vítězi utkání definitivně rozhodnuto. Domácí se sice poté zlepšili, ale již jen dokázali snížit Vávrou na konečných 1:3. Vítězství Svaté Maří bylo naprosto zasloužené. Rozhodoval Mlynár.

Volary B – Dub 3:2 (2:1). Favorit z Dubu neuspěl v dalším utkání a na čelo tabulky ztratil další důležité bodíky. Branky: M. Peter, P. Klement a P. Trančík – Friš a Novák. Rozhodoval Sýkora.

7. Volary B⋌ 18  5 1 12 38:63 16

Vložené kolo starší přípravky: Netolice – Lažiště 1:6 (1:2). Nachlinger – Řehoř 3, Dej 2, Rod. Vimperk C – Vimperk B 4:3 (2:1). Hodina 2, A. Kliment a Sova – Galaba, Pergler a R. Kliment. Vlachovo Březí – Vitějovice 11:2 (4:1). D. Novák 4, A. Novotný, L. Hůrský a Vojtěch Kautman 2, Václav Kautman – A. Královský a L. Tremmel. Strunkovice – Šumavské Hoštice 13:0 (5:0). Pravda 4, Richter 3, Rebeta a Kašpar 2, Košík a Hodina.Stachy – Čkyně 3:2. J. Vozandych 2, F. Voldřich – Nezbeda 2. Zápasy Volary – Vacov a Husinec – Vimperk A nehlášeny.