Z okresní trojice v I.A třídě hraje doma pouze aktuálně v tabulce čtvrtý Vacov, a to zítra od 15 hodin, kdy přivítá třetí Čtyři Dvory. Netolice (11. v tabulce) hrají dnes důležité utkání ve Velešíně (13.) a také dnes zajíždí Vimperk (9.) na hřiště souseda v tabulce do Borovan (10.).

V A skupině I.B třídy máme jediného zástupce. Lheničtí (9.) přivítají v důležitém utkání Vyšší Brod (11.), který má v tabulce o tři body méně.

V B skupině I.B třídy nás čeká několik okresních soubojů a ač možná tabulkově jasných, na hřišti to může vypadat úplně jinak.

Druhá Čkyně dnes hostí předposlední Záblatí. Papírově to vypadá jasně, ale Záblatští se předvedli ve výborném střeleckém světle v poslední přípravě.

Také dnešní duel třetích Stach s posledním Husincem vypadá jasně. Hosté však budou bojovat o každý bodík, který by jim dal naději na záchranu.

Důležité utkání čeká na desáté Strunkovice. Na jejich hřiště přijedou čtvrté a především nevyzpytatelné Bělčice. Tři body by domácí dostaly do klidnějších vod středu tabulky. Nebude to však vůbec jednoduché.

V jediném zítřejším utkání hostí již od 10 hodin lažišťské béčko (12.) zálohu Oseka (9.). Bude to jakési pokračování duelu krajského přeboru, když se áčka těchto klubů minulý týden rozešla 1:1. Soupeře dělí v tabulce šest bodů a výhra by domácím pomohla. Dá se na obou stranách čekat pomoc pendlů.