Hrdějovice – Vimperk 3:0 (0:0). Vimperští si se soupeřem přehodili pořadatelství, a tak stráví závěr podzimu na hřištích soupeřů. Do Hrdějovic se pro body moc nejezdí, ale po prvním poločase to vypadalo, že by si vimperský Šumavan mohl na nějaký sáhnout. Ve druhém poločase však již domácí seřídili mířidla a brankami Tomky, Haviernika a Kašeho si připsali tři body.

Velešín – Vacov 0:2 (0:2). Ač zajížděl Vacov na hřiště soupeře, který je ve spodku tabulky, jako favorit, nic jistého neměl. Velešín dokáže překvapit. Tentokrát k tomu však nedošlo. Vacovští měli od začátku utkání více ze hry a potvrdili to brankami Ketzera (31. minuta) a Valty (38.). Ve druhém poločase si již své vedení v poklidu hlídali a zaslouženě si dokráčeli pro tři body a výborné třetí místo v tabulce.

Roudné B – Netolice 0:1 (0:0). Pro oba celky to bylo nesmírně důležité utkání. Domácí byli poslední, ale pokud by nad Netolicemi vyhráli, spodek tabulky by se hodně vyrovnal a právě i Netoličtí by se dostali do problémů. Domácí mohli využít pendlů z prvního týmu, ale hosté zabojovali, což přineslo ovoce. Po vyrovnaném prvním poločase přišlo rozhodnutí v 64. minutě, kdy o třech bodech pro hosty rozhodl přesnou trefou Křenek. Netoličtí se tak vrátili do klidného a našlapaného středu tabulky.

1. Kaplice⋌ 13 8 3 2 33:17 27
2. Slavia ČB⋌ 13 8 3 2 25:11 27
3. Vacov⋌ 13 7 2 4 27:19 23
4. Čt. Dvory⋌ 13 7 1 5 25:19 22
5. N. Ves⋌ 13 6 3 4 38:33 21
6. D. Voda⋌ 13 6 1 6 21:24 19
7. Hrdějovice⋌ 13 6 1 6 26:27 19
8. Borovany⋌ 13 5 3 5 30:36 18