Vacov – Týn nad Vltavou 1:0 (1:0). Do Vacova tentokrát přijel tým, který hraje na špic tabulky a patří do širšího okruhu aspirantů na postup do krajského přeboru. „Naši hráči tentokrát nenabídli divákům nijak oslnivý výkon, ale tvrdý boj s velmi silným soupeřem. Po brance Gusty Bujoka zůstaly cenné tři body ve Vacově a zajistily týmu klidnější zimní přestávku,“ komentovali utkání domácí.

Netolice – Protivín 3:0 (1:0). Domácí potřebovali nutně naplno bodovat, aby se přiblížili týmům před sebou a měli o trochu lepší zimní přestávku. Odehráli solidní zápas a výhra se začala rodit ještě v závěru prvního poločasu, kdy otevřel skóre utkání Jirkovský. Druhou branku přidal po hodině hry Vlášek, když proměnil pokutový kop nařízený za faul protivínského gólmana Hesouna. Definitivní zlom v zápase přišel čtvrt hodiny před koncem, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující gólman. Přesilovku domácí využili a Reindl v ní dal třetí gól. Netoličtí tak přezimují v těsném závěsu za dvojicí Mirovice – Hradiště, na další týmy již mají ztrátu větší.

Hradiště – Vimperk 1:3 (0:1). Pro oba týmy to bylo hodně důležité utkání. Domácí by se v případě výhry odpoutali od spodku tabulky a na bod dorazili právě Vimperk. Hosté zase potřebovali všechny tři body, aby se vrátili do širokého středu tabulky. Nakonec se z vítězství radovali hostě ze Šumavy, když jejich branky dávali Psutka, Michal Šíp a Málek. Zimní přestávka tak bude ve Vimperku přeci jenom klidnější, než se mohlo zdát před několika týdny. Hráči však nesmí usnout na vavřínech, jaro bude ještě hodně náročné.

Mirovice – Lažiště 0:6 (0:3). Lažišťští v závěru podzimu ukázali, že umí vyhrávat i na hřištích soupeřů. Vyrovnali se s malým hřištěm v Mirovicích a rozhodli o výhře již do poločasu. Znovu o své střelecké formě přesvědčil Friš, který dal tři branky. Po jedné přidali Cais, Ketzer z penalty a Szep. Lažišťští mají čelo tabulky na dostřel.

1. Katovice⋌ 14 9 4  1 34:17 31
2. Lažiště⋌ 14 9 1  4 48:23 28
3. Olešník⋌ 14 9 1  4 35:12 28
4. Týn⋌ 14 7 3  4 30:20 24
5. Vodňany⋌ 14 7 3  4 29:19 24
6. Branice⋌ 14 6 4  4 25:23 22
7. Bernart.⋌ 14 6 3  5 18:17 21
8. Blatná⋌ 14 6 2  6 23:27 20