Starší žáci: Prachatice – Vejprnice 1:0 (1:0).

Hosté zatím všechny zápasy prohráli a Tatran měl výbornou možnost podruhé bodovat naplno a přiblížit se dalším celkům před sebou. Utkání bylo vyrovnané jen několik málo minut. Tatran postupně přebíral iniciativu a vytvořil si množství brankových šancí. Ty využil pouze jedinkrát, a to ve 33. minutě, kdy se po centru Škopka dostal k míči Kralik a s jistotou skóroval pod břevno. Jediná branka nevyjádřila skutečnou převahu Tatranu, což lze i pochopit, protože se pak hrálo především na jistotu získat všechny tři důležité body.
Sestava Tatranu: Formánek – Talafous, Lauda, Kadlec, Wagner – Maška, Pasecký, Vávra, Škopek – Boháč, Kralik. Střídali Marek, Havlíček a Mikeš. Do brány připraven Opatovský.

Mladší žáci: Prachatice – Vejprnice 5:1 (2:0)

V tomto utkání byl vedoucí Tatran jasným favoritem, když soupeř z Vejprnic měl na kontě jen tři remízy. I přes vysokou výhru domácích to však na hřišti až tak jednoznačně nevypadalo, hosté srdnatě bojovali, ale koncovku měli špatnou. Domácí otevřeli skóre v 9. minutě po výborné akci Markytána s Babkou, po jejichž ose se dostal míč až ke střelci Vymětalovi – 1:0. Pak byl dlouho klid, až ve 30. minutě napřáhl ke střele ze třiceti metrů Tesař a poslal míč pod břevno – 2:0. Po změně stran domácí hru zlepšili. Po dvou minutách zatáhl Frnoch míč až k brankové čáře, zpětně jej poslal na Babku, který prostřelil houštinu hráčů a zvýšil na 3:0. Vzápětí pak přišla ze strany Vejprnic studená sprcha, Vítek přesným trestným kopem z 18 metrů snížil na 3:1. Ve 46. minutě však potvrdil Babka cit pro přesnou přihrávku, poslal míč Markytánovi, který přidal čtvrtou branku. Poslední branku přidal tentýž střelec, když po trestném kopu převzal míč v letu zády k brance a efektními nůžkami poslal míč za záda vejprnického gólmana.
Sestava Tatranu: Daňko – Červík, Sýkora, Žurek, Plojhar – Frnoch, Babka, Tesař, Osvald – Vymětal, Markytán. Střídali Maun, Bankov, Kapuscinský a Černý.
V dalším kole jedou prachatičtí žáci ke dvěma zápasům do Tábora.

Václav Pancer st.