Někdo by mohl říci, že již prakticky o nic nešlo, ale určitě by každého zahřál skalp lídra a postupujícího do vyšší soutěže. To však Záblatští nedopustili a zvítězili i v Husinci.

Husinec – Záblatí 1:2 (1:2). Za deštivého počasí se hrálo pohledné a klidné utkání. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločasu utkání, kdy skóre otevřel domácí Předota, který dorazil do odkryté branky gólmanovi propadnuvší míč. O několik minut později srovnal nechytatelnou střelou z první Vorlíček a do poločasu otočil vývoj v utkání Klabouch. Tomu pomohl domácí obránce, který srazil centrovaný míč za bezmocného domácího brankáře. Ve druhém poločasu se hrálo především na polovině hostů, ale změnu výsledku to nepřineslo. Rozhodoval Sýkora.
Čkyně B – Zbytiny 9:0 (4:0). Utkání mělo jednoznačný průběh a domácí přidávali branky prakticky každých deset minut. Hosté si nevypracovali ani jedinou šanci, i když jim snaha nechyběla. Domácí mladíci je však uběhali. Branky: V. Babka, J. Vondrášek a Z. Stejskal 2, V. Turek ml., M. Turek a Uhlíř. Rozhodoval Voldřich.
Vacov B – Lenora 7:2 (1:1). Favorizovaní domácí nedokázali v prvním poločase překonat dobře hrající obranu soupeře a navíc ještě několik šancí spálili. Branky začali dávat až po přestávce a potvrdili svou letošní formu. Branky: Bujok 3, Moutelík a Kopáčik 2 – Mach a Kanděra. Rozhodoval Háša.
Šumavské Hoštice – Ktiš 6:3 (2:1). První poločas byl vyrovnaný a branky vesměs padaly po chybách. Na domácí straně přesně zacílili J. Hanzal a M. Mráz, za hosty skóroval Pilát. Ve druhém poločase již domácí převzali iniciativu a dařilo se jim i střelecky. další dva góly přidal j. Hanzal a po jednom Z. Mráz a Gaier, za hosty stříleli pořádek a V. Maška. Rozhodoval Ketzer.
Pěčnov – Stožec 8:3 (4:3). V Pěčnově se hrál pro domácí jeden z nejdůležitějších zápasů sezony, a to o šanci získat třetí místo. Pěčnovští začali tlakem, který vyústil po čtvrthodině hry nedovoleným zákrokem v šestnáctce hostí. Následně nařízený pokutový kop poslal do tyče Nedvídek. Hosté nato vyrovnali hru a díky nedůslednosti domácí obrany po pěkné individuální akci Maříka skórovali na 0:1. Domácím se brzy podařilo vyrovnat, hrál se oboustranně útočný fotbal, kdy hosté ještě do poločasu dvakrát vedli, ale domácí vždy srovnali a svou bojovností do půle strhli vedení na svou stranu na 4:3. V poločase druhém domácí zvýšili tempo a motivací (historicky poprvé stupně vítězů v existenci klubu) i větší bojovností soupeře přehrávali a dalšími čtyřmi góly pojistili své vítězství, kdy za zmínku také stojí individuální akce „pro diváky“ domácího Wimberského, kdy v 85 minutě „ekvilibristicky čaroval“ v pokutovém území hostí, prokličkoval celou obrannou řadou, dvakrát za sebou „položil“ gólmana, bohužel však bez brankového efektu. Sklidil tím alespoň potlesk na otevřené scéně všech pětadvaceti diváků. Jediný letošní hattrick v dresu Pěčnova si připsal Kochma. Rozhodoval Harvalík.