Kanonýři tentokrát oproti minule trochu polevili, ale 3,8 branky na zápas je stále slušná vizitka. Tentokrát se konečně mohli radovat ortodoxní jedničkáři, mohli nasbírat osm bodů, k šesti výhrám domácích padly tři výhry hostů a tentokrát pouze jediná remíza.

Prvenství ve třetím kole se udělovalo za zisk osmi bodů, tedy při čtyřech chybách na kuponu. Tolik nahrálo šest hráčů, takže rozhodovala Supertrefa. Nejblíže nastříleným 38 brankám byla Milada Nováková z Prachatic a právem jí tedy patří prémie za první místo, kterou je tentokrát Swing Ball a tričko od Deníku. Ceny jsou připraveny v redakci.

Celá soutěž však již rychle pádí dál a na této straně máte nabídku zápasů na čtvrté kolo. Zapojit do soutěže se stále může kdokoliv, stačí jen na originál kuponu vyplnit vlastní nacionále, vyplnit svůj tip na výsledky a dopravit do naší redakce vždy do páteční 12. hodiny před hracím víkendem. Ti, kdož do soutěže nově vstupují, napíší do kolonky moje startovní číslo N a program mu následně při zadávání jeho tipů číslo přidělí.

Soutěž je pro tento ročník ryze čtenářská, takže se tipuje pouze přes originál kupony, nelze tipovat prostřednictvím internetu, tam se nabídka zápasů nebude objevovat. Kupon však lze oskenovat a poslat ho mailem na adresu vladimir.klima@denik.cz.