Volary – Stachy 2:1 (1:1)

Tým ze Stach, který hraje v pohodě a drží se v první trojce, byl v tomto utkání favoritem. Domácí, vědomi si své situace, překvapili hosty úvodním tlakem a již ve třetí minutě udeřili. Krásně centroval Lacina a Roman Iliev hlavičkou překvapil Šebánka v brance hostí – 1:0. Domácí byli po gólu aktivní a první čtvrthodina patřila jim. Jenže hosté jsou zkušený tým a pomalu hru vyrovnávali. V 17. minutě nepohlídali stopeři domácích Česánka, a ten hlavičkou nedal M. Kaczkovi šanci. To domácí opařilo a do konce poločasu nevěděli, jak na hosty. Střelba nebyla téměř žádná a hostující gólman se nudil. Naštěstí hosté se k brance domácích též nedostávali, a tak se na výsledku do poločasu nic nezměnilo.

Druhý poločas byl podobný závěru prvního, tedy bez šancí na obou stranách a neustálé diskuze domácích s hlavním rozhodčím. Výsledkem bylo pět žlutých pro domácí a všechny za řeči. Z toho všeho se vymyká situace v 60. minutě. Roman Iliev prošel obranou hostí a klička, kterou překonal tři protihráče, končí jeho podražením Mikem a rozhodčí Zabilka nezaváhal a nařídil pokutový kop. Míč si postavil Vairich, a ten se z těchto situací nemýlí a posílá domácí do vedení 2:1. Po brance se domácí tým dostal konečně do jakéhosi tlaku. Zpřesnil hru a hosté měli plné nohy a hlavy práce. Jenže obrana v čele s gólmanem Šebánkem byla téměř neprostupná, a tak se skóre neměnilo. S blížícím se koncem zápasu se domácí zatáhli a hosté začali být nebezpeční. Zejména Česánek byl stálou hrozbou, ale i domácí obrana a M. Kaczko nic nepustili. V závěru se nakonec domácí radovali ze zisku tří bodů.

Výhra to je vydřená a pro domácí tým mají tři body cenu zlata.