Vimperk hrál s Katovicemi a výhrou si zajistil pátou příčku v turnaji.

Vimperk – Katovice 4:2 (2:1). Do vedení šli jako první Katovičtí, a to v 10. minutě. Libor Blatský vysunul Tomáše Kroupu, který si poradil s Tomášem Sýsem a chladnokrevně zakončil – 0:1. O pět minut později bylo vyrovnáno. Z dvaceti metrů se levačkou výstavně trefil Milan Hrubý – 1:1. O chvíli později už Vimperk dokonce vedl. Katovičtí obránci chybovali, míče se zhostil Ondřej Málek a poslal ho do sítě – 2:1.

Další branky padaly až po změně stran. A ty první dvě opět do katovické brány. V 53. minutě prostřelil ranou po zemi Petra Brože Ladislav Frk a poté si na centr Jana Děda naběhl Lukáš Sonák a Petru Brožovi zblízka nedal šanci – 4:1. Poslední slovo ale měly Katovice. V 78. minutě našel Libor Blatský volného Daniela Frühaufa, jenž prostřelil střídajícího gólmana Jiřího Formánka – 4:2.