Jiří Košnař (trenér Vimperka): „První poločas byl vyrovnaný, na obou stranách byly šance, ale brankáři vše vyřešili. Hosté nás ve druhém poločase místy přehrávali, ale naopak my jsme z brejku dali branku. Katovice pak měly několik příležitostí, ale skvěle zachytal Jirka Formánek. Musím chlapce pochválit za bojovnost a nasazení“.

Jaroslav Uhlík (místopředseda Vimperka): „Oba týmy jsou v plné přípravě, ale to na kvalitě utkání vůbec neubralo. Katovičtí měli více ze hry prvních deset minut a pak se hra vyrovnala. V prvním poločase jsme měli určitě dvě až tři nadějné šance Havlanem, Lukášem Sýsem a Tomášem Jandou a Katovičtí dvě Janusem a Roučkou. Ve druhém poločase vstřelil branku Ondra Málek po vybojovaném míči ve vápně Katovic a následné střele Jakuba Gaiera, který je teprve ročník 1994! Katovice se pak snažily o vyrovnání, ale naše defenziva v čele s hrajícím trenérem Jirkou Formánkem a kapitánem Lukášem Sýsem je pustila jen do střel ze střední vzdálenosti, které pochytal spolehlivý Jirka Formánek. Osobně jsem moc rád, že po roce a čtvrt za nás nastoupil náš kanonýr Ladislav Frk, který vyhrál svůj největší životní zápas.“

Sestava Vimperka: T. Sýs (46. J. Formánek ml.) – J. Uhříček, L. Sýs, P. Sýs, L. Kubovec – V. Havlan, J. Děd, L. Frk, P. Prochaska ml. – T. Janda, O. Málek. Střídali J. Gaier, M. Novotný, J. Čech. Trenéři: Jiří Formánek ml., Jiří Košnař.