Vacov – Katovice 0:1 (0:0)

Od začátku utkání se hrál opatrný fotbal na obou stranách. První šanci měli domácí, v 8. min. Jančovič po rohu, ale hlavou mířil těsně vedle branky Voseckého. Ve 14. min. prošel Janus do vápna přes M. Čtvrtníka a jeho centr Klas včasným vyběhnutím sebral Kálalovi z hlavy. V 16. min. se dostal do zakončení domácí Vojtíšek, ale nezakončil podle svých představ. V 17. min. našel A. Mach dobře rozběhnutého V. Blahouta, ten našel svého bratra J. Blahouta, ale ten zakončil nad branku. Ve 26. min. se dostal do zakončení J. Blahout, ale zvolil centr do vápna, který ubránila obrana Katovic. Ta samá situace se odehrála na druhé straně, když Kálalův centr odvrátil Uhlíř do bezpečí. Ve 29. min. se dostali do velké šance hosté v podání Krejsy, ale Klas výborným zákrokem z očí do očí svůj tým podržel. Ve 41. min si vytvořil šanci Jančovič, ale jeho zakončení skončilo vysoko nad a tak se do kabin odešlo za stavu 0:0.

Druhý poločas začala obě mužstva ze zajištěné obrany a nehrál se moc pohledný fotbal. První šanci druhého dějství měl J. Blahout, ale gólman Vosecký včasným vyběhnutím a ukopnutím před vápnem vše zachránil. V 60. min. obešel Koblic Valtu a jeho zakončení musel Klas vyrazit na roh. V 72. min. zahrával Černý roh, na ten si nejlépe naběhl Krejsa a hlavou přes celou branku dal na 0:1. Je třeba říci, že hosté za druhý poločas zahrávali sedm rohů a všechny dobře. V 75. min prošel A. Mach a našel krásně R. Macha, ten ale zakončil mimo branku. V 86. min. se dostal do zakončení Roučka, ale jeho střela skončila mimo branku. V 87. min. se po hrubé chybě obrany dostal do velké šance Kroupa, ale jeho zakončení včasným vyběhnutím chytil Klas.
A tak rozhodčí Nosek ukončil zajímavé utkání se ziskem tří bodů hostujících Katovic.

Sestava Vacova: Klas – A. Mach, F. Čtvrtník, Uhlíř, M. Čtvrtník – Vilánek, R. Mach, J. Blahout (84. Prokeš), V. Blahout – Vojtíšek (46. Valta), Jančovič.