Osek – Vacov 1:1 (0:1)

Očekával se svižný, technický fotbal, protože obě mužstva produkují aktivní hru. Také vyrovnaná první půle se šancemi na obou stranách toho byla důkazem. Po přestávce domácí ještě přidali v úsilí, hosté nezůstávali pozadu a oba brankáři měli plné rukavice práce. Zvlášť pak vacovský Formánek, který jenom jednou nestačil přemluvit Cardův srdečný pozdrav, pustil ho za svá záda a byla z toho plichta.

Hosté protáhli Chaluše v brance hned v první minutě. Domácí kontrovali po rohu, hlavou dal Carda těsně vedle a Bendovi se po Marouškově náhře křížnou střelou vedlo zrovna tak. V 7. min. po skrumáži před domácí brankou Chaluš s Herzigem balon dostali pod kontrolu. Ve 22. min. Schánělcova ulička a Marouškova střela byla v poslední chvíli sražena na roh. Ve 33. min. se hosté ujali vedení Blahoutem, když zakončil samostatný nájezd – 0:1. Domácí to ještě víc zdravě nabudilo a ve 35. min. Carda ukázkovým centrem našel Kroupu, ale ten před brankářem svojí velkou zbraní, hlavičkou, zklamal. Ve 36. min. Carda sebral míč pronikajícímu Kacetlovi, ale nezakončil slibnou akci. Ve 43. min. Kroupa se po kolmici řítil vápnem, ale se střelou otálel a po ataku míč poslal vedle. Ve 45. min. opět Kroupa zvládl těžkou pozici hlavou dobře, míč však šel ven.

Druhou půli byl Vacov přitlačen a odolával mnohdy jenom za cenu odkopů. V 50. min. Maroušek vybojoval míč pro Bendu, ale s jeho střelou si Formánek poradil. V 52. min. měl šanci na vyrovnání Benda, ale jeho střelu Formánek vyrazil na roh. V 62. min. procházel vápnem Kalianko, byl sražen, Herzigovi ale nařízenou penaltu Formánek kryl. V 64. min. na druhé straně Chaluš zneškodnil pokus Ketzera. V 73. min. přišla nejhezčí akce zápasu. Kešner s Cardou si dvakrát vyměnili míč a posledně jmenovaný uklidil míč do branky – 1:1. Po chybné rozehrávce se musel Chaluš natahovat po střele Ketzera. Dvakrát potom vyřešili hosté velké závary v malém vápně, kdy byly na pořadu dvě hlavičkované střely, skončily pouze dvěma rohy. V samotném závěru utkání se zvyšoval tlak a rodily se nebezpečné šance. Zapomenutý Blahout nastřelil z voleje břevno, po Kaliankově centru Kroupa mířil hlavičkou do branky, Formánek ale vytáhl. Carda pak ve vápně obešel protihráče, ale mířil nad. Herzig hlavičkoval, ale gólmanovi Zdeňku Formánkovi pomohl spoluhráč k odvrácení nebezpečí. Vacov si nakonec odvezl bod.