Osek – Vacov 2:0 (1:0)

Od začátku měl Osek více šancí, hned v první minutě Kahuy, ve druhé dal Kalianko tyč. Pak se hra vyrovnala, ale ani přes častou střelbu se šance nerodily. První branku vsítil Kahuy ve 43. minutě po pěkné nahrávce od Hocha. Po změně stran dal druhou branku Oseka v 67. minutě Uher, když se na ní podílel dorostenec Diviš. Bylo to utkání na pohled pěkné, obě mužstva chtěla hrát fotbal, a tak se zápas divákům musel líbit.

Trenér Vacova Josef Mráz: „Byl to pro nás přípravný zápas, máme zde hodně mladých kluků a dnes jsem jim dal šanci. Oni hrají za B mužstvo a zkoušeli jsme navíc Prokeše ze Štěkně. Stínem toho zápasu jsou tři naši zranění hráči, kteří nedohráli. Myslím, že to bylo nezaviněné. Doufám, že budou v pořádku. Jinak si myslím, že to bylo dobré utkání.“ Trenér Oseka Slabý: „Měli jsme od začátku více šancí. Pak se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, dali jsme pěkné branky. Utkání to bylo na pohled pěkné, obě mužstva se snažila hrát fotbal. Myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Mám radost, že se vrátil Kahuy, který nehrál půl roku, a podal solidní výkon.“

Sestava Vacova: Lácha (46. Klas) – Valta, František Čtvrtník, Martin Čtvrtník – A. Mach, Uhlíř, Prokeš, Vilánek – V. Blahout, Jančovič, J. Blahout. Střídali Němec, A. Bujok , G. Bujok , Čejka, Vojtíšek.

Jan Škrle