Přeci jenom se tentokrát zrodilo nějaké to překvapení a navíc dva zápasy skončily nenáviděnou remízou, i když zrovna tyto dvě remízy se daly dle vývojů jednotlivých soutěží i trochu předpokládat. Ve dvou případech zvítězili hosté a asi jen málokdo čekal, že mužstvo okresního jara ze Záblatí doma ztratí všechny body se Šumavskými Hošticemi. Domácí tentokrát zvítězili v šesti případech.

Všechny tři ceny se tentokrát rozdávají při shodném počtu 11 bodů, tedy při třech špatných tipech na kuponu. O prvenství ve dvanáctém kole však nerozhodla ani Supertrefa, protože dva hráči měli stejný odhad vstřelených branek. Na řadu tak musel nakonec přijít los. Díky němu se z prvního místa může radovat Soňa Kubišová z Prachatic, která získává triko s logem naší soutěže a k tomu volný stokorunový kupon do kterékoliv z poboček Sázkové kanceláře Fortuna.

V losu se Štěstěna obrátila zády ke Karlovi Veselovskému mladšímu z Volar, který tedy skončil druhý a u nás v redakci má připravenu kšiltovku s logem Deníku.

Nejdále od Supertrefy byl z trojice jedenáctibodových tiperů Milan Kubiš z Prachatic, pro kterého máme v redakci připravenu poncho pláštěnku Deníku.

Nyní o víkendu se hrají zápasy již posledního třináctého kola naší tipovací soutěže, které rozhodnou o nejlepší trojici celkového pořadí. Ještě není vůbec nic rozhodnuto, na vítězství si může dělat zálusk ještě několik hráčů. Právě skončené kolo ukázalo, jak je fotbal nevyzpytatelná hra, někteří hodně získali, jiní zase hodně ztratili. Ceny za první tři místa v celkovém pořadí jsou určitě hodně lákavé, a tak všem tipujícím popřejme hodně štěstíčka při vyplňování hracího kuponu na poslední kolo.