Podruhé v této herní sezoně se nám však stalo, že jsme hodnotili pouze devět zápasů. Duel okresního přeboru Čkyně B – Lenora byl totiž ukončen předčasně, a tak jej dle regulí naší soutěže nehodnotíme. Proto se také ve výsledkové listině tentokrát objeví více tiperů s nulou na kontě za jedenácté kolo. Ne vždy to znamená, že netipovali, může jít o ty, kteří tipnuli tři zápasy správně a šestkrát minuli.

Jinak se zadařilo domácím mužstvům, která v devíti hodnocených zápasech vyhrála osmkrát, jeden duel skončil vítězstvím hostů. Nestává se často, aby někdo z hráčů trefil všechny výsledky, tentokrát ano. Osmnáct bodů v tomto kole nasbíral Miroslav Vozobule z Vimperka a zaslouženě si tak vybojoval první příčku. K té náleží triko s logem naší soutěže a samozřejmě i tradiční stokorunový volný kupon do některé z poboček Sázkové kanceláře Fortuna.

O další místa to již byl podstatně vyrovnanější souboj. Jedinou chybu na kuponu mělo totiž hned sedmnáct tipujících, kteří tak získali po patnácti bodech. Na řadu musela přijít Supertrefa, to znamená lepší odhad nastřílených branek v tipovaných zápasech. Nejblíže skutečně nastříleným gólům byl Zdeněk Svoboda mladší z Husince a za druhé místo má u nás v redakci připravenu kšiltovku s logem Deníku.
O třetím místě nerozhodla ani Supertrefa. Dva další hráči měli naprosto stejný odhad vstřelených branek a na řadu musel přijít los. Ten přidělil třetí místo Marku Sovovi z Vimperka, který tak má u nás v redakci připravenu poncho pláštěnku Deníku.

Do závěru soutěže zbývají poslední dvě kola a na čele tabulky pořádně přituhuje. Z pořadí je jasné, že se bude rozhodovat opravdu až v posledním kole. Přejeme tak všem šťastný tip.