Pouze ve čtyřech případech zvítězili domácí fotbalisté, třikrát naplno bodovali hosté, třikrát padly nerozhodné výsledky. V mnoha případech byly výsledky zápasů pořádným překvapením. Dá se říci, že ten, kdo zariskoval, vydělal na tom v celkovém průběžném pořadí. Pouze sedm tiperů mělo na svých kuponech méně než pět chyb, což se jen tak nestává, zvláště ve finiši soutěže, kdy se hodně tipuje na jistotu.

Pouze dva hráči měli na kuponu pouze tři chyby a při zisku jedenácti bodů se rozhodovalo o vítězství v kole. Musela rozhodnout Supertrefa a blíže skutečně nastříleným 31 brankám byla Květa Pixová z Volar. Ta má u nás v redakci připraveno triko s logem naší soutěže a stokorunový kupon na sázku u Fortuny.

Pouze horší odhad při Supertrefě odsunul na druhé místo v desátém kole při jedenácti získaných bodech Františka Lorenčíka z Volar. Ten má u nás v redakci připravenu kšiltovku s logem Deníku.

Čtyři chyby na svém kuponu, které znamenají zisk osmi bodů, mělo dohromady pět tipujících. I tady tedy přišla na řadu Supertrefa. Vyhodnocení však bylo jednoduché, přesný počet 31 ranek z těchto pěti hráčů trefila pouze Jaroslava Harvalíková z Lažiště. Ta má u nás v redakci připravenu Poncho pláštěnku Deníku.

Do konce naší tipovací soutěže scházejí již jen poslední tři kola a průběžné pořadí se zásadně změnilo. Výsledky desátého kola naprosto převrátily výsledky na předních místech, někdo hodně získal, jiný zase hodně tratil.

To však neznamená, že by bylo rozhodnuto, v sázce je ještě hodně bodů a pokud padnou podobné výsledky jako v právě skončeném kole, nemusejí být bez šance třeba ani hráči z páté či šesté desítky momentálního pořadí. Nezapomeňte tedy tipovat, závěr soutěže na hřištích i ve Fortuna Lize bude zajímavý.