V devíti hodnocených zápasech se tentokrát nějaká převratná překvapení nekonala, a tak si tentokrát většina tiperů připsala na svá konta dost bodů. Sedmkrát zvítězili domácí a obě vítězství hostů se také dala tipovat. Zápas z posledního řádku se nehrál, a tak jich tentokrát hodnotíme pouze devět. Maximální počet možných bodů tedy byl osmnáct. U některých hráčů se v tomto kole objeví v kolonce bodového zisku v tomto kole nula, nemusí to však být z toho důvodu, že bychom jejich kupon nezařadili, ale měli tři zápasy tipnuté správně a šest špatně.

Tentokrát se ceny rozdávaly při zisku patnácti bodů, tedy při jedné chybě na kuponu. A právě patnáct bodů získalo hned devatenáct tipujících. Nerozhodla ani Supertrefa, protože dva hráči tipovali 42 vstřelených gólů (správně bylo 48). Na řadu přišel los, který přiřkl vítězství Tomáši Hadovi st. z Vimperka. Ten získává triko s logem soutěže a stokorunový kupon do Fortuny. Druhý je Miroslav Zámek z Prachatic, ten získává kšiltovku s logem Deníku. Další dva hráči odhadovali 41 gólů a i o třetí místo se muselo losovat. Poncho pláštěnku nakonec získává Blanka Štěpková z Prachatic.

Připomínáme našim tiperům, že mohou posílat své tipy také po internetu (adresa stránky je vedle na kuponu), ale jen v tom případě, pokud v kole předchozím hráli a do kolonky Moje heslo vepsali na kupon čtyřmístné číslo, které je jejich potvrzovacím kódem pro internetovou sázku. Své startovní číslo najdou nad tímto článkem ve výsledkové listině před svým jménem. Ti, kteří se rozhodli vstoupit do soutěže od druhého kola, musejí doručit do naší redakce do pátečního poledne kupon z novin. Startovní číslo jim vygeneruje náš počítač, na kupon napíší písmeno N. Heslo pro internetové sázení si zvolí sami a od dalšího kola mohou hrát také přes internet.